Acıbadem Adak

Acıbadem Adak
Acıbadem Adak  Satış ve Kesim Tesisi


Acıbadem Adak Kurban

 

Acıbadem Mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

 

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi ACIBADEM Adak Satış Yeri, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Acıbadem adak Fiyatları
Acıbadem Adak Fiyatları

 

Acıbadem Adak
Acıbadem Adak

 

Acıbadem Adak Kesim Yeri
Acıbadem Adak Kesim Yeri

 

Acıbadem Kurban Adak
Acıbadem Kurban Adak

 

Acıbadem Adak Kurbanlık Fiyatları

399 TL’den Başlayan Fiyatlar 

 

Kadıköy Acıbadem Mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

 

Acıbadem Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye 399 TL’den Başlayan fiyatlar ile hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir.

 

Acıbadem adak
Acıbadem Kurban Adak Kesim Yeri

 

Acıbadem Adak Satış
Acıbadem Adak Satış

 

Acıbadem Adak Kesim Yeri
Acıbadem Adak Kesim Yeri

 

Acıbadem Adak Bağış
Acıbadem Adak Bağış Tesisi

 

Acıbadem Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

 

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri ACIBADEM ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

Acıbadem adak
Acıbadem Kurban Kesim Tesisi

 

Acıbadem adaklık satış
Acıbadem Adaklık Satış Yeri

 

Kadıköy Adak

 

Kadıköy Adak Kurban Satış Yeri

 

Acıbadem Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Acıbadem  adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi  vekaleten kesim yapılır istenile adrese veya kuran kursu, yetimler derneği, çocuk esirgeme kurumu, muhtarlıklar gibi adreslere sizin adınıza teslim edilir. Tüm bu işlemler ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir.

 

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Acıbadem Adaklık Kurbanlık

 

Kadıköy Adak Kesim Yeri

 

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

 

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir.

 

AKİKA KURBANI NEDİR ?

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir. Genelde Akika kurbanı olarak seçilmiş hayvan üzerinde diğer kurbanlardaki şartlar aranır.

 

ŞÜKÜR KURBANI NEDİR ?

 

Herhangi bir vesileyle Allah’a şükretmek için kesilen kurbana şükür kurbanı denir. Bir kimse arzu ettiği bir amaca ulaşması veya bir nimete nail olması sebebiyle şükür kurbanı kesebilir. Ancak böyle bir nimeti elde eden kişinin, adakta bulunmadığı sürece, kurban kesmesi zorunlu değildir. Ayrıca Hanefî mezhebine göre temettu veya kıran haccı yapan kişilerin, aynı mevsimde hac ve umreyi beraberce yaptıkları için Harem bölgesinde kestikleri kurban da bir tür şükür kurbanıdır.

 

Kadıköy Acıbadem Adak

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

 

Acıbadem adak kesim yeri, Acıbadem adak, Acıbadem adak Acıbadem adak satış yeri, Kadıköy adak, Acıbadem adak Fiyatları, Acıbadem ucuz adak kurban, Acıbadem kurban kesim yeri, Acıbadem yakın adak yeri, Acıbadem kurban adak kesim yeri , Kadıköy adaklık satış yeri, Kadıköy adak kesim yeri, Kadıköy adak Fiyatları, Kadıköy Acıbadem kurban adak, Acıbadem mahallesi adak, Kadıköy Acıbadem mahallesi adak, Kadıköy adaklık Koç

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp