Akfırat Adak

Akfırat Adak

 

Akfırat mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Akfırat mahallesi civarında Adak ve Kurbanlık kesim yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Akfırat Adak Kurban
 Adak

 

Ücretsiz Otopark Alanımız Mevcuttur. 

 

Akfırat Mahallesi Adak Fiyatları 

Değerli müşterilerimiz herkesin adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli Adaklıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. 12 ay 365 gün Adak ve Kurbanlık bulunur. Haftanın 7 günü sınırsız şekilde hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesimi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

Tuzla Akfırat Adak
Akfırat Adak

 

Akfırat Adak Kesim Hizmetleri

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir. 

 

Tuzla adak
Adak Kesimhanesi

 

Adak Kurbanlık ibadetlerinin olmazsa olmaz parçası olan kesim işlemleri alanında uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesilen Adak ve Kurbanlıklar siz değerli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak
Adak Kurbanlık

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kesimi & Dağıtımı

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

Dilerseniz adak ve kurbanlarınız vekâleten kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. Tüm bu işlemler canlı yayında gerçekleştirilir. Her saniyesini an ve an izleyebilir ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz. 

 

adak
Adak Fiyatları

 

 adak
Adaklık Keçi

 

Akfırat Mobil Kesim Hizmetleri 

 

Ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz. 

 

Temel atma, Fabrika kurban kesimleri, Açılış, Ev ve İş yeri Önünde, Organizasyonlarda uzman kasap ve mobil kesim aracı ile istenilen adrese gelinerek kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Adak
Adaklık Servis Hizmeti

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

 

tuzla adak, tuzla adak fiyatları, tuzla adak kurban, 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp