Bağdat Caddesi Adak

Beykoz Adak Kurban

 

Kadıköy adak Bağdat caddesi adak
Adak Kurban Satış ve Kesim Tesisi

 

Bağdat Caddesi Adak Kurban Satış ve Kesim Tesisi 

  Bağdat caddesi halkımızın, akika kurbanı şükür kurbanı sadaka kurbanı şifa kurbanı gibi bir çok niyet etmiş olduğu kurban ibadetini en güvenilir şekilde yerine getirebilmek için çalışıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile adak ve kurban ibadetinizi yerine getiriyoruz. Sizde adak ve kurban ibadetinizi gerçekleştirmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Bağdat caddesi akika kurbanı, Bağdat caddesi şükür kurbanı, Bağdat caddesi şifa kurbanı, Bağdat caddesi sadaka kurbanı gibi bütün kurban ibadetlerinizi Bağdat caddesi adak kurban satış tesisinde yerine getirebilirsiniz.

 

Bağdat Caddesi Adak Fiyatları 

Bağdat caddesi adak kurban satış tesisi olarak siz değerli müşterilerimizin adak ibadetini en hesaplı şekilde gerçekleştirebilmesi için Anadolu’nun köylerini gezerek, kendi aracımız ile tek tek topladığımız  adaklık koç – adaklık koyun – adaklık kuzu- adaklık keçi gibi küçükbaş hayvanları  müşterilerimize sunmaktayız.

Bağdat caddesi adak
Adaklık kurbanlık koç
Bağdat caddesi Adak kurban satış yeri
Adaklık kurbanlık keçi
Bağdat caddesi adak fiyatları
Bağdat caddesi adaklık kuzu
Bağdat caddesi adak kesim yeri
Bağdat caddesi adaklık kurbanlık koyun

 

Bağdat Caddesi Adak Kurban Kesim Hizmeti 

Değerli müşterilerimiz temizlik ve hijyen en çok önem verdiğimiz noktalardan biridir. Bu yüzden tesisimiz periyodik olarak dezenfekte edilmektir. Bağdat caddesi adak kurban satış tesisi adaklık koç – adaklık koyun – adaklık kuzu – adaklık keçi gibi bütün küçükbaş hayvanları ücretsiz olarak kesip parçalara ayırıp ve poşetleyip siz değerli müşterilerimize teslim etmektedir. Herhangi bir kesim ücreti alınmamaktadır. 

 

kadıköy adaklık kurban
adaklık kurban kesim tesisi

 

Bağdat Caddesi Adak Kurban Servis Hizmeti 

Tesisimiz kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizin kapısına kadar ulaştırmaktadır. Düğün, dernek açılışı, gelin alma, tören, asker uğurlama, asker karşılama, temel atma gibi bir çok organizasyon da uzman kasabımız ve mobil servis aracımız ile istenilen adrese gelerek hiçbir ücret talep etmeden ibadetinizi gerçekleştiriyoruz.

 

Maltepe adak
Adaklık kurban satış ve kesim yeri

 

Beykoz adak
adak kurban kesim ve satış tesisi

 

Dilerseniz görüntülü arama ile vekaleten siz buradaymış gibi kesim yapılır istenilen adrese ( kuran kursu, çocuk esirgeme kurumu, talebe yurtları) veya evinize teslim edilir. Kapıda ödeme yapılır.

Birden fazla şube ile istanbul Anadolu Yakasında  her semt ve mahalleye hizmetimiz vardır. ADAK KURBANI SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ 

 

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir. Dolayısıyla bir ibadet çeşidi olan kurban, adak çeşitlerinden sadece biridir.

Akika Kurbanı Nedir?

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir. Genelde Akika kurbanı olarak seçilmiş hayvan üzerinde diğer kurbanlardaki şartlar aranır. Bu kurbanı kesmek müstehaptır.

Akika Kurbanı Şartları

Akika kurbanı için gerekli olan şartlar diğer normal kurbanlardaki gibi benzerdir.

– Koyun, keçi, sığır, deve ya da mandadan biri tercih edilebilir. Bunların dışında herhangi bir hayvan Akika kurbanı için kesilemez,

– Yaş olarak ise demenin 5, sığır ile Mandanın 2 ve keçi ile koyunun ise 1 yaşını doldurmuş olması önemlidir.

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp