Barbaros Mahallesi Adak

Barbaros mahallesi adak
Barbaros Mahallesi Kurban ve Adak

 

Barbaros adak
Ataşehir Barbaros Mahallesi Koç Satış Yeri

 

Barbaros adak
Barbaros Mahallesi Adaklık Koç

 

Barbaros Adak Kurban

Barbaros mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

 

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Barbaros Mahallesi adak
Ataşehir Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

 

Barbaros adak
Adaklık Keçi Ataşehir

 

Barbaros adak
Barbaros Mahallesi Kurbanlık ve Adaklık Satış Merkezi

 

Barbaros adak
Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi

 

Barbaros Adak Kurbanlık Fiyatları

En uygun fiyatlara Adak Kurbanı 

 

Barbaros mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

 

Barbaros Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir. Fakat hepsi yaşını doldurmuş ve adak şartlarına uygundur. Bekleme Salonumuzda Çay ve Kahvelerinizi Yudumlarken Kesim Hizmetlerimizi İzleyebilirsiniz.

 

Barbaros adak
Barbaros Mahallesi Ucuz Adak Satış Yeri

 

Barbaros adak kesim yeri
Barbaros Mahallesi Kurban ve Adak Kesimi

 

Barbaros Mahallesi adak
Barbaros Mahallesinde Adak Satan Yerler

 

 

Barbaros Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri  ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

Barbaros adak
Ataşehir Adak Kurban

 

Barbaros adak
Adaklık Koç

 

Barbaros Mahallesi adak
Barbaros Mahallesi Büyükbaş Adak Kesim Yeri

 

 

Barbaros Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Ataşehir adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi  vekaleten kesim yapılır istenile adrese veya kuran kursu, yetimler derneği, çocuk esirgeme kurumu, muhtarlıklar gibi adreslere sizin adınıza teslim edilir. Tüm bu işlemler ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir.

 

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Barbaros adak
Adaklık Koç Satış Yeri

 

Barbaros adak
Ücretsiz Adaklık Servis Hizmeti

 

Barbaros adak
Adaklık Kuzu

 

Barbaros Mahallesi adak
Ataşehir Adak Kesim Yeri

En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlarınızı alabilirsiniz sürümden kazanmak mantığı ile aynı hayvanı düşük fiyattan daha çok satarak bütün müşterilerimizin rahatlıkla ibadetlerini gerçekleştirmeleri için çalışıyoruz.

Her bütçeye uygun Adak ve Kurbanlık küçükbaş hayvan mevcuttur. Müşterilerimizin Adak ibadetlerini yerine getirmeleri aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adaklıklar, En hesaplı yoldan siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır.

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

 

 

 

AKİKA KURBANI NEDİR ?

 

 

 

ŞÜKÜR KURBANI NEDİR ?

 

 

 

Barbaros adak
Barbaros Mahallesi Toplu Adak Kesim

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Kurban Adak, Ataşehir  Kurban ve Adak,  ucuz adak,  kurban satış yeri,  kurban kesim yeri, adaklık Koç, adaklık koyun, adaklık Keçi,

 

ADAKLIK KOÇ
ADAKLIK KEÇİ
ADAKLIK KOYUN
ADAKLIK KUZU BARBAROS MAHALLESİ
ATAŞEHİR ADAK
ATAŞEHİR ADAK KURBAN
ATAŞEHİR ADAK KURBAN KESİM YERİ
ATAŞEHİR UCUZ ADAK
ATAŞEHİR ADAK SATAN YERLER
ATAŞEHİR ADAK KESEN YERLER
ATAŞEHİR ADAKÇI NUMARASI
ATAŞEHİR ADAKLIK KOÇ
ATEŞEHİR EN YAKIN ADAKÇI

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp