Başakşehir Adak

Başakşehir Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi

adak
Adak Satış Merkezi

Değerli müşterilerimiz firmamız Adak ve Kurbanlık konusunda hizmet vermiş alanında uzman bir markadır. Bir Adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Sizde Adak ve Kurbanlık ibadetlerinizi gerçekleştirmek için lütfen bizimle İletişime geçiniz. 

adak
Adaklık Koç

Başakşehir Adak Kurban Kesim Hizmetleri 

Başakşehir mahallesi halkımıza en güzel şekilde hizmet verebilmek adına sınırsız şekilde çalışmaktayız. Adak Kesimi Adak adamak kadar büyük öneme sahiptir. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesim ve paketleme yapılmaktadır. Alanında uzman kasaplarımız kesim işlemlerini hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

ADAKLIK KOÇ

 

Başakşehir Adak Fiyatları 

499 Tl’den Başlayan Fiyatlarla 

Herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye titiz çalışma ile hizmet vermekteyiz. Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Her yöreye özgü küçükbaş adaklık çeşitlerimiz mevcuttur. Detaylı Bilgi için lütfen bizimle İletişime geçiniz. 

Adak Satış Merkezi

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında adak ve kurbanlarınız vekâleten kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. 

 

Detaylı Bilgi

0536 624 03 17 

 

 

Adak Kurbanlık

 

Başakşehir Mobil Kesim Hizmetleri 

 

Temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde, Organizasyonlarda uzman kasap ve mobil kesim aracı ile istenilen adrese gelinerek kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Adak Akika Şükür Kurbanı Sadaka Nafile Kurbanı Satış ve Kesim Merkezi

 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp