Bayrampaşa Adak

Bayrampaşa Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi 

 

adak
Adak Satış Merkezi

Bayrampaşa civarında Adak ve Kurbanlık kesim ve satış yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi,adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Adak ve Kurbanlık ibadetlerinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için lütfen bizimle İletişime geçiniz. 

 

adak
Adaklık Koç

 

Bayrampaşa Adak Fiyatları 

Her bütçeye uygun Adaklık ve Kurbanlık satışımız bulunmaktadır. Herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye firmamız büyük özen göstermektedir. Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır.

adak kesim
Toplu Adak Kesim Hizmeti

 

Bayrampaşa Adak Kesim Hizmetleri  

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir. 

Adak ibadetlerinin olmazsa olmaz parçası olan kesim işlemi uzman kasaplar tarafından yapılmaktadır. Kesilen Adaklıklar siz kıymetli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayılır. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesim ve paketleme yapılmaktadır. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adaklık koç
Adaklık Koç

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

 

İster Yerimize Gelebilir İster İseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Bayrampaşa Mobil Adak Servis Hizmetleri 

 

Ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz. 

 

Adak
Adaklık Kesim Yeri

 

Temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde, Organizasyonlarda uzman kasap ve mobil kesim aracı ile istenilen adrese gelinerek kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 adak kesimi, adaklık koç, akika kurbanı, Şükür Kurbanı,adak, adaklık keçi 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp