Bostancı Adak 0536 624 03 17

Bostancı Adak Kurban Satış ve Kesim Tesisi

42 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Verilmektedir.

Bostancı Adak Kurban, Bostancı adak, bostancı adak fiyatları, bostancı adak kesim yeri, bostancı adak satış yeri, bostancı adaklık, adaklık koç
Bostancı Adak Kurban Satış ve Kesim Tesisi

BOSTANCI ADAK 

Kurban ve Adak ibadetinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için lütfen bizimle İletişime geçin. Bostancı adak geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. 

 

ADAK KURBAN HAKKINDA

Kadıköy adak ailesi olarak 1980’den günümüze kendi meralarımızda yetişmiş olan küçükbaş adakları İslami koşullara uygun kesim yaparak hizmetimize devam etmekteyiz.

Bostancı Kurban Yeri 1980’de kurulmuş olup günümüze kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir.

Kendi meralarımızda son derece özenerek beslediğimiz küçükbaş adakları veteriner hekim tarafından kontrol altında olmaktadır.

Biz de sizlerin küçükbaş adak ihtiyaçlarınızı gidermek için hem de kurbanlık, adaklık ile ilgili zihninizdeki soruların tamamını gidermek için sınırsız şekilde çalışmaktayız. 

En uygun fiyatlara Adak Kurbanı, Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı ve Kurbanlık Satışı, Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır,

Kadıköy adak, kadıköy adak kurban, kadıköy adaklık koç, kadıköy adak kesim yeri, kadıköy adak kurban satış yeri, kadıköy adak fiyatları, kadıköy adak satış, kadıköy adak kurban
Ücretsiz Kesim

 

Bostancı adak, bostancı adak kurban, bostancı adaklık, bostancı adak kesim yeri, bostancı adak satış yeri
Bostancı Kurban Fiyatları

 

BOSTANCI ADAK FİYATLARI 

Değerli müşterilerimiz herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye  hizmet vermekteyiz

Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. 

adak
Adak Satış Merkezi

 

BOSTANCI KURBAN ADAK KESİM HİZMETLERİ

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir.

Değerli müşterilerimiz uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak kesim ve paketleme yapılmaktadır. Kesilen Adaklıklar siz kıymetli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır. Karton Kutularda Teslim Edilir. Kesim işlemleri hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Adaklık koç
Adaklık Koç

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesimi

Dilerseniz adak ve kurbanınızı görüntülü arama ile canlı yayında vekâletiniz alınarak ve duası yapılarak kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0536 624 03 17 

 

adaklık
Vekâleten Adak Kesimi
Bostancı Kurban ve Adak Servis Hizmetleri 

Değerli Bostancı Mahallesi halkımız, ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz. 

Temel atma, Açılış, Ev ve İş yeri Önünde, Organizasyonlar da istenilen adrese gelinerek kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

adak
Adaklık

Sosyal Medya Hesaplarımız

İnstagram 

Facebook

Youtube 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp