Çavuşoglu Adak – Çavuşoğlu Adak Kesim Yeri – Çavuşoğlu Adak Fiyatları

Kartal Çavuşoğlu Adak  

42 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Verilmektedir

 

Kartal çavuşoğlu mahallesi halkımıza adak ve kurbanlık kesimi ve satışı konusunda firmamız hassasiyet ile hizmet vermektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve senelerin tecrübesi ile hizmet verilmektedir. 

adak
Adak Satış Merkezi

 

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Adak Kesim Hizmetleri 

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir 

 

Değerli çavuşoğlu mahallesi müşterilerimiz, adaklık kesimi uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesim ve paketleme yapılmaktadır. Kesilen Adaklık veya kurbanlıklar tamamen siz değerli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Tesisimiz Periyodik Olarak Dezenfekte Edilmektedir.

 

Çavuşoğlu Adak Fiyatları 

499 Tl’den Başlayan Fiyatlarla 

Değerli Müşterilerimiz Adak ve Kurbanlık ibadetlerinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek aynı zamanda bütçenizi yormamanız adına firmamız büyük özen göstermektedir.  Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli çavuşoğlu mahallesi halkımıza satışa sunulmaktadır. 12 ay 365 gün 7 24 hizmet verilmektedir. 

 

adak
Adaklık Koç

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

 

adaklık
Vekâleten Adak Kesimi

 

Görüntülü Arama ile Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu Aşevi Yardıma Muhtaç Ailelere Teslim Edilir. 

 

Çavuşoğlu Mahallesi Adaklık Servis Hizmeti

 

Ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz. 

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Açılış, Temel Atma, Ev ve İş yeri Önünde, Organizasyonlarda uzman kasap ve mobil kesim aracı ile adrese gelip ücretsiz olarak aynı zamanda hijyenik kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

adak fiyatları
Adak Fiyatları

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

Kartal adak, Çavuşoğlu Adak, Adaklık koç, adaklık kesimi, 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp