Çekmeköy Adak Kurban

Çekmeköy ilçemizin çekmeköy adak, çekmeköy akika kurbanı, çekmeköy şükür kurbanı hizmeti de dahil olmak üzere İstanbul Anadolu yakasının tüm semt ve ilçelerine kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı ibadetlerinizde steril kesim ve hızlı dağıtım hizmeti vermekteyiz. Çekmeköy adak kurbanı, Çekmeköy akika kurbanı, Çekmeköy şükür kurbanı hizmetlerimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilir. Adaklıklarınızı Kesimhanemizde gönül rahatlığı ile kestirebilirsiniz. Kesim hanemiz periyodik olarak dezenfektelere tabi tutulmaktadır.

Çekmeköy Adak Fiyatları

Çekmeköy ilçemizde adaklık ve kurbanlık ibadetleriniz için küçükbaş hayvanlarımızın fiyatı 999 TL den başlamaktadır. WhatsApp veya telefon yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Düğün, dernek, açılış, terfi etme, asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde profesyonel kasaplarımız tarafından kesim, paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Çekmeköy Adak Kurban Kesim Hizmetleri

Kıymetli  müşterilerimiz adak kurbanlık ibadetlerinin en önemli hususlarından biri de kesim işlemleridir. Alanında uzman kasaplarımız Adak ve Kurbanlık kesim hizmetlerini hassasiyet ile gerçekleştirmektedir.

Çekmeköy Adak Kurbanı

İstanbul Adakçılık 1980’de kurulmuş olup günümüze kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Kendi meralarımızda son derece özenerek beslediğimiz küçükbaş adakları veteriner hekim tarafından kontrol altında olmaktadır.Ergonomi ve Hijyen bakımından kesinlikle taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunduğumuz kesimhanemizde Profesyonel Kasaplarımız tarafından İslami usullere uygun olarak kesim, paylara ayırma ve paketleme işlemimiz gerçekleşmektedir.

İstanbulun En Kapsamlı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri olmanın verdiği gurur ve 42 yıllık deneyim tecrübemizle hizmetlerimize devam etmekteyiz . Kurban kesmenin bütün zorluklarını bizimle aşın.
42 yılı aşkın bir süredir siz değerli hayırseverlere adak satışı ve kurban satışı konusunda hizmet vermektedir. Bu 42 yılın 20 yılı İstanbul’un değişik yerlerinde adak ve kurbanlık satarak, son 10 yıllık zamanda ise adak ve kurban teşhir ve kesimhanelerimizde yılın 365 günü 24 saat hizmet verilmektedir. Ve son bir yıldır da internet üzerinden adak ve kurban satışı yapmaya başlamış bulunuyoruz. Öncelikli olarak siz saygıdeğer hayırseverlere yapacakları hayırlarında bir vesile olabilirsek ne mutlu bize. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz İstanbul Adak Kurban olarak bunun farkındayız. Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü iletişim aracından faydalanmayı günümüz metropol kültürü zorunlu kılmaktadır.

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp