Çengeldere Adak

Çengeldere Adak 

Firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Çengeldere mahallesi civarında Adak Kurban Kesim Yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

adak
Adak Satış Merkezi

 

Çengeldere Adak Fiyatları

Herkesin adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

adak
Adaklık Koç

 

Çengeldere Adak Kesim Hizmetleri 

 

Değerli Müşterilerimiz firmamız kesilen Adak ve Kurbanlıklardan herhangi bir ücret talep etmeden, İslami şartlara uygun olarak, modern ve hijyenik kesimhanemizde, Profesyonel kasaplarımız tarafından organize edilmektedir. Kesilen Adak ve Kurbanlıklarınız istek şeklinize göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Bekleme salonumuzda çay ve kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kesim & Satış Hizmetleri 

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında adak ve kurbanlarınız vekâleten kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. Her Saniyesini An ve an izleyebilir ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz. 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Çengeldere Mobil Kesim Hizmetleri 

Temel atma, Fabrika kurban kesimleri, Açılış Organizasyonlarında, Ev ve İş yeri Önünde Adak Kurbanlarınız ÜCRETSİZ Olarak Kesilir. Mobil Kesim Aracımız ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek Hijyenik Ortamlarda Tamamen Sizlerin İstek Şekline Göre Adak Kurbanlıklar Kesilir ve Paylara Ayırılır Teslim Edilir. 

 

Adak
Adaklık Servis Hizmeti

 

Adak
Adaklık Kesim Yeri

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

 

Beykoz adak, beykoz kesim yeri

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp