Çubuklu Adak – Çubuklu Adak Kesim Yeri – Çubuklu Adak Satış Yeri – Çubuklu Ucuz Adak – Çubuklu Adak Fiyatları

Çubuklu Adak
Çubuklu Adak Satış Yeri
Çubuklu Adak
Çubuklu Kurban Satış Yeri

 

Çubuklu Adak
Çubuklu Mahallesi’nde Adak Satan Yerler

 

Çubuklu Adak Kurban

Çubuklu Mahallesi  halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çubuklu Adak

Çubuklu adak


Çubuklu Adak Kurbanlık Fiyatları

En uygun fiyatlara Adak Kurbanı 

Çubuklu mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

Çubuklu Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir. Fakat hepsi yaşını doldurmuş ve adak şartlarına uygundur.

 

Çubuklu Adak Kesim Yeri

Çubuklu Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri Beykoz ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

 

Çubuklu adak
Çubuklu Adaklık Kesimhanesi

 

Çubuklu adak
Çubuklu Toplu Adak Kesimi

 

Çubuklu adak
Çubuklu Büyükbaş Adaklık Kesimi

 

Çubuklu Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Çubuklu adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi  vekaleten kesim yapılır istenile adrese veya kuran kursu, yetimler derneği, çocuk esirgeme kurumu, muhtarlıklar gibi adreslere sizin adınıza teslim edilir. Tüm bu işlemler ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir.

 

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Çubuklu adak
Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Çubuklu adak kurban
Ücretsiz Servis Hizmeti Adaklık Kurban

 

Çubuklu adak kurban satış Yeri
 Kurban Ve Adak

En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlarınızı alabilirsiniz sürümden kazanmak mantığı ile aynı hayvanı düşük fiyattan daha çok satarak bütün müşterilerimizin rahatlıkla ibadetlerini gerçekleştirmeleri için çalışıyoruz.

Her bütçeye uygun Adak ve Kurbanlık küçükbaş hayvan mevcuttur. Müşterilerimizin Adak ibadetlerini yerine getirmeleri aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adaklıklar, En hesaplı yoldan siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır.

ADAK KURBANI 

 

 

 

AKİKA KURBANI 

 

 

ŞÜKÜR KURBANI 

 

 

 

 

Beykoz Adak

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

 

          Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Çubuklu kurban, Çubuklu Kurban kesim yeri,  Çubuklu Kurban bağış
Adaklık Koç Çubukluda
Adaklık Keçi Çubuklu
Adaklık Kuzu Çubuklu
Adaklık Koyun Çubuklu
Adak Kesim Yeri Çubukluda
Adak Satış Yeri Çubukluda
Adak Fiyatları Çubuklu
Ucuz Adak Kurban Çubuklu
En yakın Adak Yeri

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp