Esatpaşa Adak – Esatpaşa Adak Kurban – Esatpaşa Adak Kesim Yeri – Esatpaşa Adak Satış Yeri

Esatpaşa Adak
Ataşehir Esatpaşa Kurban Satış Merkezi

 

Esatpaşa Adak
Esatpaşa Kurban ve Adak Satış Yeri

 

Esatpaşa Adak Kurban

Esatpaşa  mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

 

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Esatpaşa Adak
Ataşehir Adak Satış ve Kesim Tesisi

 

Esatpaşa Adak
Ataşehir Adaklık Koç Kesim Yeri

 

Esatpaşa Adak
Esatpaşa Kurban Satış Yeri 

 

Esatpaşa Adak Kurbanlık Fiyatları

399 TL’den Başlayan Fiyatlar 

 

Esatpaşa Mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

Esatpaşa Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye 399 TL’den Başlayan fiyatlar ile hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir. Fakat hepsi yaşını doldurmuş ve adak şartlarına uygundur.

 

Esatpaşa Adak
Adak Kurban Kesim Alanı

 

Esatpaşa Adak
Esatpaşa Adaklık Koç Koyun Keçi

 

Esatpaşa Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

 

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

 

Ataşehir Esatpaşa Adak
Ataşehir Adaklık Keçi Satış Yeri

 

Esatpaşa Adak
Esatpaşa Ücretsiz Adak Servis Hizmeti

 

Esatpaşa Adak
Adaklık Kurbanlık Koç Satış Yeri Ataşehir


Esatpaşa Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Esatpaşa  adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi  vekaleten kesim yapılır istenile adrese veya kuran kursu, yetimler derneği, çocuk esirgeme kurumu, muhtarlıklar gibi adreslere sizin adınıza teslim edilir. Tüm bu işlemler ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir.

 

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Adaklık Kurbanlık Büyükbaş Satış Yeri 

 

Esatpaşa Adak
Esatpaşa Kurban ve Adaklık Koç Satış Yeri

 

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

 

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir.

 

AKİKA KURBANI NEDİR ?

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir. Genelde Akika kurbanı olarak seçilmiş hayvan üzerinde diğer kurbanlardaki şartlar aranır.

 

ŞÜKÜR KURBANI NEDİR ?

 

Herhangi bir vesileyle Allah’a şükretmek için kesilen kurbana şükür kurbanı denir. Bir kimse arzu ettiği bir amaca ulaşması veya bir nimete nail olması sebebiyle şükür kurbanı kesebilir. Ancak böyle bir nimeti elde eden kişinin, adakta bulunmadığı sürece, kurban kesmesi zorunlu değildir. Ayrıca Hanefî mezhebine göre temettu veya kıran haccı yapan kişilerin, aynı mevsimde hac ve umreyi beraberce yaptıkları için Harem bölgesinde kestikleri kurban da bir tür şükür kurbanıdır.

Esatpaşa Adak
Esatpaşa Ucuz Adak Kurban
Esatpaşa Adak
Esatpaşa Yakın Adak Kurban Satış Yeri

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Ataşehir adak, Ataşehir Esatpaşa Kurban ve Adaklık, Ataşehir adak Kurban Satış ve Kesim Yeri, Esatpaşa ucuz kurban ve adak, Ataşehir en yakın adakçı, Ataşehir adak satan yerler

 

ESATPAŞA ADAK KURBAN SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ 05366240317

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp