ANASAYFA

FİYATLAR

İLETİŞİM

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

AKİKA KURBANI NEDİR?

ŞÜKÜR KURBANI NEDİR?

ADAK KESMENİN HÜKMÜ NEDİR?

299 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

FINDIKLI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM TESİSİ

Öncelikle ALLAH niyetinizi kabul etsin.

İstanbul adakçılık olarak yarım asrı geçkin tecrübemiz ile fındıklı mahallesinde adak kurban satış ve kesim hizmeti vermekteyiz.

Adak kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükbaş hayvan fiyatlarımız 299 TL den başlayan fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Ergonomi ve Hijyen bakımından kesinlikle taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunduğumuz kesimhanemizde kesim ücreti alınmamaktadır. Uzman kasaplarımız eşliğinde kesim ve paketleme süresi sadece 4 dakikadır. İslami şartlara uygun olarak ve dualar eşliğinde kesim işleri yapılmaktadır.

Dilerseniz görüntülü arama ile adak kurbanınız size buradaymış gibi gösterilip seçilir, vekaletname alınarak gözünüzün önünde kesilir ve adresinize ekstra bir ücret talep edilmeden teslim edilir.

İstanbul’un her semtine ücretsiz servisimiz mevcuttur.Düğün, dernek açılışı, asker uğurlama, tören, temel atma gibi birçok etkinliklerde mobil servis aracımız ve kasabımız ile adresinize geliyor ekstra bir ücret talep etmeden hizmet veriyoruz.

Günün erken saatlerinde kalkılır her meslekte var olduğu gibi adak dükkanı açılır. Hayvanlar yem su ihtiyaçları görülür. Temizlik yapılır ve güne başlanır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle sizlere hizmet verilmektedir. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesim yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dede’den toruna miras kalmış iş aşkı ile hizmet verilmektedir. Firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Müşterilerimizin çoğunluğu daha önce bizden alışveriş yapmış ve memnun kalmış müşterilerimizden oluşmaktadır. Siz de daimi bir Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp