Gebze Adak

Gebze Adak

 

adak
Adak Satış Merkezi

 

Gebze halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban kesim hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Gebze civarında Adak ve Kurbanlık kesim yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

adak
Adaklık Koç

 

 Adak Fiyatları 

 

Herkesin adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Her yöreye özgü küçükbaş adaklık çeşitlerimiz mevcuttur. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesimi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

ADAKLIK KOÇ

 

Hizmetlerimiz

Gebze Adak Kurbanlık 

Gebze Akika Kurbanı 

Gebze Sadaka Kurbanı 

Gebze Şükür Kurbanı 

Gebze Şifa Kurbanı 

Gebze Etlik kuzu

Gebze Etlik Keçi 

Gebze Etlik Koyun 

Gebze Açılış Kurbanı

Gebze Adaklık Koç

Gebze Adaklık Koyun

 

 

Adak
Adak Kesim Merkezi

 

Gebze Adak Kesim Hizmetleri 

 

Adak ibadetlerinin olmazsa olmaz parçası olan kesim işlemleri alanında uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesilen Adak ve Kurbanlıklar siz değerli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Bekleme salonumuzda çay ve kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

 

Dilerseniz Görüntülü Arama ile Canlı Yayında Adak ve Kurbanlarınız Vekaleten Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Her saniyesini an ve an izleyebilir sanki buradaymış gibi vekaleten kesim hizmetlerimizden faydalanarak  ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz. 

 

adak
Adaklık Keçi

 

Gebze Mobil Kesim Hizmetleri 

 

Temel atma, Fabrika kurban kesimleri, Evinizin ve İş yerinizin önünde, Açılış Organizasyonlarında Mobil Kesim Aracımız ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek ÜCRETSİZ ve Hijyenik olarak Kesim ve Paketleme Yapılır. Detaylı Bilgi için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

 

Kurbanlık

 

Toplu Adak Kesim Hizmetleri

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

 

Gebze Adak  

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp