Gümüşsuyu Adak

Gümüşsuyu Adak 

Adak
Adak Kesim Merkezi

 

Değerli müşterilerimiz firmamız 1980’de kurulmuş olup geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir, Gümüşsuyu mahallesi civarında Adak ve Kurbanlık kesim yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Gümüşsuyu Adak Fiyatları

adak kesim yeri
Adak Kesim Yeri

 

Herkesin Adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesimi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

Gümüşsuyu Adak Kesim Hizmetleri 

Kesim & Paketleme ÜCRETSİZ’dir. 

 

Değerli Müşterilerimiz Kesim Hizmetleri Alanında Uzman Kasaplarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Gerçekleştirilmektedir. Kesilen Adak ve Kurbanlıklar Siz Değerli Müşterilerimizin İstek Şekline Göre Kesilir ve Paylara Ayırılır Teslim Edilir. Bekleme Salonumuzda Çay ve Kahvelerinizi Yudumlarken Kesim Hizmetlerimizi İzleyebilirsiniz. Hijyenik Ortamlarda İslami Usullere Uygun Olarak Kesim ve Paketleme Yapılır. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık

Satış & Kesim 

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında adak ve kurbanlarınız vekâleten kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. Her Saniyesini An ve an izleyebilir sanki buradaymış gibi ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz. 

 

adaklık
Vekâleten Adak Kesimi

 

Gümüşsuyu Mobil Adak Kesim 

 

Temel atma, Fabrika kurban kesimleri, Evinizin ve İş yerinizin önünde, Açılış Organizasyonlarında Mobil Kesim Aracımız ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek ÜCRETSİZ Kesim ve Paketleme yapılmaktadır. 

 

adak
Adak Hizmetleri

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Beykoz Adak 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp