Adak Kurban
 Hekimbaşı Adak

             

                       Hekimbaşı Adak 

              999 Tl’den Başlayan Fiyatlarla                     

Adak ve Kurban ibadetiniz en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçiniz. Siz değerli müşterilerimizin adak kurban ibadetini sağlıklı bir şekilde yerine getirmek için sonsuz çaba göstermekteyiz. Anadolu’nun köylerinden toplanan adak ve kurbanlıklar, Hekimbaşı mahallesi vatandaşlarına sunulmaktadır. Tesisimiz kalite standartlarının en üst düzeyinin de ki küçükbaş ve büyükbaş hayvanları özen ile tek tek toplayarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedeflemiştir. Kesim ve paketleme hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmuştur. Hekimbaşı adak kurban satış tesisi, herkes adak kurban ibadetini yerine getirebilsin diye her bütçeye uygun adaklık kurbanlık küçükbaş ve büyükbaş hayvanı bünyesinde bulundurmaktadır. Hekimbaşı adak kurban satış tesisi, ümraniye adak kurban olmak üzere birçok semt ve mahallede hizmet vermektedir.

HEKİMBAŞI ADAK KURBAN

Hekimbaşı adak kurban satış tesisi ile dilerseniz whatsapp üzerinden görüntülü arama ile iletişime geçip, siz buradaymış gibi adaklık ve kurbanlık hayvanınızı seçtirip vekaletname ile kesip ücretsiz bir şekilde adresinize teslim etmektedir. Aynı zamanda kuran kursları-öğrenci yurtları-çocuk esirgeme kurumları gibi kurumlara bağışlarınızı makbuz karşılığında sizin adınıza teslim etmektedir.

Hekimbaşı adak kurban satış tesisi, düğün-dernek açılışı-tören-asker uğurlama-gelin alma gibi özel günlerde istediğiniz adrese kendi kasabı ile ücretsiz bir şekilde gelerek hijyenik düzeyde hizmet vermektedir.

HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ FİYATLARI 

Hekimbaşı adaklık kurbanlık küçükbaş hayvan fiyatları 999 tl den başlayan fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ TESİSİ

Hekimbaşı mahallesinde geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet verilmiştir. En uygun en güvenilir ve en kaliteli Adaklık Koç Adaklık Koyun Adaklık Keçi gibi küçükbaş hayvanlar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır.

 HEKİMBAŞI MAHALLESİ ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Kesim hizmetlerimiz hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesildikten sonra siz değerli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır ve özel kurban eti poşeti ile poşetlenir. Bekleme salonumuzda çay ve kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. Ücretsiz Kesim ve Paketleme yapılmaktadır.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında vekâletiniz alınarak ve birlikte duası yapılarak Adağınız kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0536 624 03 17

İstediğiniz Adrese mobil kesim aracı ve Uzman Kasabımız İle Gelinir orada kesim ve paketleme yapmaktadır.

12 ay 365 gün kesintisiz hizmet.

Hekimbaşı Adak Kurban

Hekimbaşı Adak Kurban Fiyatları

Adak Kurban Nedir?

Akika Kurbanı Nedir?

Şükür Kurbanı Nedir?

HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ YERİ
                       ADAK KURBAN SATIŞ YERİ 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp