Adak Kurban
                                                Hekimbaşı  Adak Kurban

             

                       HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ TESİSİ

                                     399 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Adak ve Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçiniz. Siz değerli müşterilerimizin adak kurban ibadetini sağlıklı bir şekilde yerine getirmek için sonsuz çaba göstermekteyiz. Anadolu’nun köylerinden toplanan adak ve kurbanlıklar, Hekimbaşı mahallesi vatandaşlarına sunulmaktadır. Tesisimiz kalite standartlarının en üst düzeyinin de ki küçükbaş ve büyükbaş hayvanları özen ile tek tek toplayarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedeflemiştir. Kesim ve paketleme hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmuştur. Hekimbaşı adak kurban satış tesisi, herkes adak kurban ibadetini yerine getirebilsin diye her bütçeye uygun adaklık kurbanlık küçükbaş ve büyükbaş hayvanı bünyesinde bulundurmaktadır. Hekimbaşı adak kurban satış tesisi, ümraniye adak kurban olmak üzere birçok semt ve mahallede hizmet vermektedir.

HEKİMBAŞI ADAK 

Hekimbaşı adak kurban satış tesisi ile dilerseniz whatsapp üzerinden görüntülü arama ile iletişime geçip, siz buradaymış gibi adaklık ve kurbanlık hayvanınızı seçtirip vekaletname ile kesip ücretsiz bir şekilde adresinize teslim etmektedir. Aynı zamanda kuran kursları-öğrenci yurtları-çocuk esirgeme kurumları gibi kurumlara bağışlarınızı makbuz karşılığında sizin adınıza teslim etmektedir.

Hekimbaşı adak kurban satış tesisi, düğün-dernek açılışı-tören-asker uğurlama-gelin alma gibi özel günlerde istediğiniz adrese kendi kasabı ile ücretsiz bir şekilde gelerek hijyenik düzeyde hizmet vermektedir.

HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ FİYATLARI 

Hekimbaşı adaklık kurbanlık küçükbaş hayvan fiyatları 399 TL den başlayan fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR? HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ TESİSİ

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir. Dolayısıyla bir ibadet çeşidi olan kurban, adak çeşitlerinden sadece biridir.

AKİKA KURBANI NEDİR ? HEKİMBAŞI ADAK KURBAN 

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir. Genelde Akika kurbanı olarak seçilmiş hayvan üzerinde diğer kurbanlardaki şartlar aranır. Bu kurbanı kesmek müstehaptır.

ŞÜKÜR KURBANI NE DEMEKTİR? HEKİMBAŞI MAHALLESİ ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Herhangi bir vesileyle Allah’a şükretmek için kesilen kurbana şükür kurbanı denir. Bir kimse arzu ettiği bir amaca ulaşması veya bir nimete nail olması sebebiyle şükür kurbanı kesebilir. Ancak böyle bir nimeti elde eden kişinin, adakta bulunmadığı sürece, kurban kesmesi zorunlu değildir. Ayrıca Hanefî mezhebine göre temettu veya kıran haccı yapan kişilerin, aynı mevsimde hac ve umreyi beraberce yaptıkları için Harem bölgesinde kestikleri kurban da bir tür şükür kurbanıdır.

Hekimbaşı Adak Kurban

Hekimbaşı Adak Kurban Fiyatları

Adak Kurban Nedir?

Akika Kurbanı Nedir?

Şükür Kurbanı Nedir?

HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ YERİ
                                                       HEKİMBAŞI ADAK KURBAN SATIŞ YERİ 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp