Kartal Adaklık Kurban

Kartal ilçemiz de dahil olmak üzere İstanbul Anadolu yakasının tüm semt ve ilçelerine kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı ibadetlerinizde steril kesim ve hızlı dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kartal adak kurbanı, Kartal akika kurbanı, Kartal şükür kurbanı hizmetlerimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilir. Hijyenik Kesimhanemizde gönül rahatlığı ile kestirebilirsiniz. Kesim hanemiz periyodik olarak dezenfektelere tabi tutulmaktadır.

Kartal Adak ve Kartal Kurbanlık Fiyatları

Kartal ilçemizde adaklık ve kurbanlık ibadetleriniz için küçükbaş hayvanlarımızın fiyatı 999 TL den başlamaktadır. WhatsApp veya telefon yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Düğün, dernek, açılış, terfi etme, asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde profesyonel kasaplarımız tarafından kesim, paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kartal Adak Kurbanı

Değerli Müşterilerimiz Kartal civarında Adak ve Kurbanlık kesim yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dede’den toruna miras kalmış iş aşkı ile hizmet verilmektedir. Firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Siz de en uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesimi konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Kurban Satış Tesisi

İstanbul Adakçılık 1980’de kurulmuş olup günümüze kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Kendi meralarımızda son derece özenerek beslediğimiz küçükbaş adakları veteriner hekim tarafından kontrol altında olmaktadır.Ergonomi ve Hijyen bakımından kesinlikle taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunduğumuz kesimhanemizde Profesyonel Kasaplarımız tarafından İslami usullere uygun olarak kesim, paylara ayırma ve paketleme işlemimiz gerçekleşmektedir.

Vekâleten Adak Kesimi

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında vekâletiniz alınarak ve birlikte duası yapılarak Adağınız kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Yardıma Muhtaç Ailelere Sizler Adına Teslim Edilir.

Mobil Kesim Hizmetleri

Mobil servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek hijyenik düzeyde kesim ve paketleme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp