Kordonboyu Adak – Kordonboyu Adak Kesim Yeri – Kordonboyu Adak Fiyatları

ADAK

Kartal Kordonboyu Mahallesi Adak 

Değerli müşterilerimiz firmamız 1980’de kurulmuş olup geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. 

 

adak
Adak Satış Merkezi

 

Kordonboyu Adak Kesim Hizmetleri 

Kesim işlemleri alanında uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Kesilen Adaklıklar siz kıymetli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Hijyenik ortamlarda kesilen Adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Ücretsiz Otopark Alanımız Mevcuttur. 

Bekleme Salonumuz Mevcuttur

Kordonboyu Mahallesi Adak Fiyatları

499 Tl’den Başlayan Fiyatlarla 

Firmamız herkes adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Firmamız yetkilileri sıkı pazarlıklar yaparak en ucuz adak kurbanlık küçükbaş hayvanları tesisimize ulaştırmaktadır. Her yöreye özgü küçükbaş adaklık çeşitlerimiz mevcuttur. 

 

adak
Adak Fiyatları

Kordonboyu Adak Kurbanlık Servis Hizmetleri 

Ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz. 

adak
Adak Hizmetleri

Açılış, Temel Atma, Gelin alma, Ev ve İş yeri Önünde, Organizasyonlarda uzman kasap ve mobil kesim aracı ile adrese gelip ücretsiz kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

Dilerseniz Görüntülü Arama ile Canlı Yayında Adak ve Kurbanlarınız Kesilir Adresinize veya Kuran kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. 

 

adaklık
Vekâleten Adak Kesimi

 

Canlı yayında her saniyesini an ve an izleyebilir sanki buradaymış gibi bütün adımları takip edebilirsiniz. Adaklığınızı kendiniz seçerek ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz.

 

Vekaleten Adaklık
Vekâlet Yolu ile Adak Kesimi

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kartal Adak,Kartal Kordonboyu Mahallesi Kurban,Kordonboyu Mahallesi Kurban, Kordonboyu Adak Kesim Yeri,Kordonboyu kurban Fiyatları, adaklık koç, Kordonboyu Kurbanlık, Kordonboyu akika kurbanı, Kordonboyu şükür kurbanı, Kordonboyu Mahallesi Kurban Satış Yeri  

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp