Küçükbakkalköy Adak

Küçükbakkalköy Adak

 

Değerli Müşterilerimiz firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Küçükbakkalköy Mahallesi civarında Adak Kesim Yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

adak
Adak Fiyatları

 

Küçükbakkalköy Mahallesi Adak Fiyatları 

 

Herkesin adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Her yöreye özgü küçükbaş adaklık çeşitlerimiz mevcuttur. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir.

 

 

adak
Adak Satış Merkezi

 

 

Ataşehir Adak Kesim Hizmetleri 

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir. 

 

Kesim ve paketleme hizmetlerimiz ücretsizdir. Alanında uzman kasaplarımız Adak ve Kurbanlık kesimi konusunda titiz çalışma göstermektedirler. Kesilen Adaklıklar siz kıymetli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesilen Adaklıklar 15 dk içinde teslim edilir. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

 

Ataşehir adak
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık

Satış & Kesim

 

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında adak ve kurbanlarınız vekâletiniz alınarak ve birlikte duası yapılarak kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. Her Saniyesini An ve an izleyebilir sanki buradaymış gibi Adak ve Kurbanlık ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz.

 

adaklık
Vekâleten Adak Kesimi

 

Küçükbakkalköy Mobil Kesim Hizmetleri 

 

Temel atma, Gelin alma, Fabrika kurban kesimleri, Evinizin ve iş yerinizin önünde, Açılış Organizasyonlarında Mobil Kesim Aracımız ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek ÜCRETSİZ Kesim ve Paketleme yapılmaktadır. 

 

 

adak
Adak Hizmetleri

 

Adak
Adaklık Kesim Yeri

 

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

ATAŞEHİR ADAK ATAŞEHİR ADAK KURBANLIK ATAŞEHİR ADAK FİYATLARI

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp