Küçüksu Adak – Küçüksu Adak Kurban – Küçüksu Adak Kesim Yeri – Küçüksu Adak Satış Yeri

Küçüksu Adak Kurban

Küçüksu mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

 

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Küçüksu Adak Kesim Yeri
Küçüksu Adak Satış Yeri

 

Küçüksu Adak Kesim Yeri
Küçüksu Mahallesi Adak Satan Yerler

 

Küçüksu adak
Küçüksu Adaklık Satış Yeri

 

Küçüksu Adak Kurbanlık Fiyatları

399 TL’den Başlayan Fiyatlar 

 

Küçüksu mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

 

Küçüksu  Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye 399 TL’den Başlayan fiyatlar ile hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir. Fakat hepsi yaşını doldurmuş ve adak şartlarına uygundur.

 

Küçüksu adak
Küçüksu Mahallesi Adakçı

 

Küçüksu Mahallesi Adak
Küçüksu Mahallesi Adak Kesimi

 

Küçüksu Adak Kurban
Üsküdar Küçüksu Adak Kurban Satışı

 

Küçüksu Adaklık Koç adaklık keçi adaklık koyun
Küçüksu Adaklık Keçi

 

Küçüksu Mahallesi Adaklık Koç
Küçüksu Adaklık Koç

Küçüksu Adak Kurban Kesim

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri Küçüksu ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

 

Küçüksu Adaklık Kesimi
Küçüksu Adak Kesim Yeri

 

Küçüksu Mahallesi adak kurban
Küçüksu Mahallesi Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri

 

Adak kesim yeri
Üsküdar Küçüksu Adak

 

Küçüksu da adak satan yerler
Adaklık Koç

 

Küçüksu Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Küçüksu adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi  vekaleten kesim yapılır istenile adrese veya kuran kursu, yetimler derneği, çocuk esirgeme kurumu, muhtarlıklar gibi adreslere sizin adınıza teslim edilir. Tüm bu işlemler ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir.

 

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Küçüksu adak servisi
Küçüksu Mahallesi Adaklık Servis Hizmeti

 

 

Küçüksu Mahallesi Akika Kurbanı
Küçüksu Mahallesi Akika Kurbanı

 

Ücretsiz Adak Servisi
Ücretsiz Adak Servisi

 

Küçüksu Adak kurban
Küçüksu Kurban Kesim Yeri

 

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

 

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir.

 

AKİKA KURBANI NEDİR ?

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir. Genelde Akika kurbanı olarak seçilmiş hayvan üzerinde diğer kurbanlardaki şartlar aranır.

 

ŞÜKÜR KURBANI NEDİR ?

 

Herhangi bir vesileyle Allah’a şükretmek için kesilen kurbana şükür kurbanı denir. Bir kimse arzu ettiği bir amaca ulaşması veya bir nimete nail olması sebebiyle şükür kurbanı kesebilir. Ancak böyle bir nimeti elde eden kişinin, adakta bulunmadığı sürece, kurban kesmesi zorunlu değildir. Ayrıca Hanefî mezhebine göre temettu veya kıran haccı yapan kişilerin, aynı mevsimde hac ve umreyi beraberce yaptıkları için Harem bölgesinde kestikleri kurban da bir tür şükür kurbanıdır.

Adaklık Keçi
Adaklık Keçi

 

Küçüksu Büyükbaş Kesim Merkezi
Küçüksu Büyükbaş Kesim Merkezi

 

Adaklık Koç Satış Yeri

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

 


Küçüksu adak, Küçüksu Mahallesi adak, Küçüksu Mahallesi adak kurban, Küçüksu adak kesim yeri, Küçüksu adak satış yeri, Küçüksu adaklık Koç, Küçüksu Mahallesi kurban kesim yeri, Küçüksu Mahallesi Adaklık keçi, Üsküdar Küçüksu adak, Üsküdar adak, Küçüksuda adak satan yerler, Küçüksuda adak kesen yerler, Küçüksu Adakçı, Küçüksu adak kes, Küçüksu adaklık, Küçüksu ucuz adak

 

Küçüksu Adak 
Küçüksu Adak Kurban 
Küçüksu Ucuz Adak 
Küçüksu Ücretsiz Adak Kesim Yeri
Küçüksu Adak Satış Yeri 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp