Kurtköy Adak

Kurtköy adak, Pendik adak, Pendik adak kurban, Kurtköy adak kurban, Kurtköy adak kurbanı, Kurtköy adak Satış Tesisi, Kurtköy adak kesim yeri

 

Kurtköy adak, Pendik adak, Pendik adak kurban, Kurtköy adak kurban, Kurtköy adak kurbanı, Kurtköy adak Satış Tesisi, Kurtköy adak kesim yeri
Kurtköy Adak Kurban Satış ve Ücretsiz Kesim Tesisi

 

Kurtköy Adak Kurban Satış Tesisi

Tesisimiz 1980’ den bu yana siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet vermiştir. Dede’den toruna kalan bir miras olarak adak kurban satış tesisimizde çaba göstermekteyiz. Kurtköy halkımızın adak kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti en hassas noktamızdır. Bu sebeple her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimize  daha üst seviyede hizmet vermek için çalışmaktayız. Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurtköy adak fiyatları, Kurtköy adak, Kurtköy adaklık, Kurtköy adak kurban SATIŞ yeri, Kurtköy adak kurban kesim yeri, Kurtköy adak kurbanı
Kurtköy Adaklık Kurbanlık Koç

 

Kurtköy Adak Kurban Kesim Hizmeti

Kurtköy Adak Kurban Kesim Yeri
Kurtköy Adak Kurban Kesim Tesisi

Tesisimiz kesimhanesi periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Adak kurban hizmetlerinin olmazsa olmazı kesim Hizmeti tesisimiz tarafından ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Adaklık koyun, adaklık koç, adaklık koyun, adaklık Keçi gibi bütün küçükbaş adaklık kurbanlıklar hiçbir ücret talep etmeden sadece 6 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Kesim hizmeti tamamen İslami şartlara uygun yapılmaktadır.

Uzman kasaplarımızın yer aldığı kesimhanemizde Parçalama işlemleri tamamen sizin istediğiniz biçimde ücretsiz şekilde yapılarak aynı zamanda poşetlenerek siz kıymetli müşterilerimize teslim edilir. Hijyenik ortamda verilen  kesim hizmeti daha önce ki müşterilerimiz tarafından sürekli takdir edilmiş ve tekrar tercih edilmiştir. Sizler de ücretsiz kesim hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  Kesim hizmetlerinin en kısa sürede gerçekleşmesi için tesisimizde birden fazla kasap bulunmaktadır.

Kurtköy Adak Kurban Fiyatları 

Kurtköy adak kurban satış merkezi
Adak Kurban Satış Yeri

Tesisimiz, Kurtköy mahallesi halkına en hesaplı hizmeti, en kaliteli yoldan  verebilmek adına Anadolu’nun köylerinden ve Türkiye’nin dört bir yanından hayvan toplamaktadır. Bu işlem şu şekilde gerçekleşmektedir; Her ilimizde haftanın belirli bir günü hayvan pazarı kurulmaktadır.Ekip arkadaşlarımız ile belirlediğimiz il’in hayvan pazarının kurulduğu gün kendi aracımız ile giderek tek tek  adaklık Koç, adaklık koyun, adaklık keçi gibi her çeşit küçükbaş adaklıklar toplanır ve aynı gün içersinde tesisimize ulaştırarak kıymetli müşterilerimize sunulur. Hayvan pazarlarında sıkı pazarlıklar yaparak adaklık kurbanlıkların maliyeti düşürülmeye çalışılır. Herkes adak kurban ibadetini gerçekleştirebilsin diye şimdi satışa sunulmaktadır.

Kurtköy Adak Kurban Servis Hizmeti

Adak Kurban Servis Hizmeti
Kurtköy adak kurban servis hizmeti

Evinizden çıkmadan adak kurban ibadetinizi gerçekleştirmenin formülü Kurtköy adak kurban satış tesisinde. Değerli müşterilerimiz dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi vekaleten kesim yapılır, istenile adrese      ( yetimler derneği, aşevi, çocuk esirgeme kurumu, talebe yurdu ) veya evinize kadar teslim edilir.

Muhtarlıklar tarafından belirlenen yoksul ailelere ekip arkadaşlarımız eşliğinde ve servis aracımız ile adak kurbanlarınızı kendi elleriniz ile dağıtabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Düğün, gelin alma, dernek açılışı, tören, asker uğurlama, asker karşılama, temel atma gibi birçok organizasyonlarınızda servis aracımız ve uzman kasabımız ile gelerek hizmet vermekteyiz. İş yeri ve Evlerinizin önüne gelerek adak kurban ibadetinizi gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kıymetli müşterilerimiz yukarıda sayılan bütün bu hizmetler tesisimize aittir. Hiçbir ücreti yoktur.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya üzerinden vermiş olduğumuz hizmetleri takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp