Maltepe adak kurban
Maltepe Adak Kurban Hizmeti

Maltepe Adak Kurban

Maltepe ilçemizin akika kurbanı, şükür kurbanı ve maltepe adak hizmeti de dahil olmak üzere İstanbul Anadolu yakasının tüm semt ve ilçelerine kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı ibadetlerinizde steril kesim ve hızlı dağıtım hizmeti vermekteyiz. Maltepe adak kurban, akika kurbanı, şükür kurbanı hizmetlerimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilir. T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık tarafından onaylı Kesimhanemizde gönül rahatlığı ile kestirebilirsiniz. Kesim hanemiz periyodik olarak denetlemelere tabi tutulmaktadır.

Maltepe Adak Kurban Kesim Ve Satış Yeri

İstanbul Adakçılık 1980’de kurulmuş olup günümüze kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Kendi meralarımızda son derece özenerek beslediğimiz küçükbaş adakları veteriner hekim tarafından kontrol altında olmaktadır.Ergonomi ve Hijyen bakımından kesinlikle taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunduğumuz kesimhanemizde Profesyonel Kasaplarımız tarafından İslami usullere uygun olarak kesim, paylara ayırma ve paketleme işlemimiz gerçekleşmektedir.

İstanbul Adakçılık olarak sizlere her türlü hizmet için Anadolu Yakasının her yerine kurbanlık, adaklık hizmeti vermekteyiz. İsterseniz kesip parçalayıp, isterseniz de kesilmeden eve teslim edilir. Eve teslim kurban hizmetimizden yararlanmak için sadece telefon etmeniz yeterlidir.

Firmamız üzerinden maltepe adak , kurbanlık ve piknik taze et için koyun kuzu siparişi verebilirsiniz. Adaklarınızda ve kurbanlıklarmızda dini usüllere göre kesim yapılmaktadır. Firmamız dilerseniz kurbanlarını kendi mezbahasmda dilersenizde sizin istediğiniz uygun olan yerlerde sizin önünüzde kesip, doğrayıp size yada istediğiniz kişilere teslim etmektedir. Alacağınız kurbanın kilosuna göre fiyatlar verilmektedir.

Kurban servisimiz kurbanı sizin istediğiniz yere kadar canlı olarak getirip teslim etmektedir. İsterseniz bir kasapda yanında gelerek orada kesim yapmaktadır. Kurban bayramında, piknikte, adaklarda bir telefonla kurbanlık siparişi verebilirsiniz.. Kurbanlarınızı isterseniz sizin adınıza kesip hayır kurumlarına yada ihtiyacı olan kimselere bağışlayabiliyoruz. İstanbul kurbanlık koyun kuzu ve küçük baş kurban almak için İstanbul Adakçılık size yeter. Bir telefonunuzla kurbanı İstanbul Anadolu Yakasında istediğiniz yere teslim etmekteyiz.

Maltepe Adak Fiyatları

Maltepe ilçemizde adaklık ve kurbanlık ibadetleriniz için küçükbaş hayvanlarımızın fiyatı 399 TL den başlamaktadır. WhatsApp veya telefon yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Düğün, dernek, açılış, terfi etme, asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde profesyonel kasaplarımız tarafından kesim, paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Adak ve Akika Kurbanı Nedir?

Adak Kurbanı Nedir?

Türkçede adak olarak ifade edilen nezir ibadeti kişinin Allah rızası için yapması mübah olan bir şeyi yerine getirmek amacıyla söz vermesi ve adadığı şeyi kendi için vacip kılmasıdır. Adak adamak Allah rızası için bir işin istediği şekilde gitmesi sonucu Allah yolunda bir ibadet yapmaktır ki bu sadece kurban kesmek ile olmaz. Oruç tutarak, falan camide namaz kılarak, bir fakiri sevindirmek amacıyla da adak adanabilir. Ancak yapması, alması biraz daha zahmetli olduğu için biz bizim için zor olanı, kurban kesmeyi genelde adak olarak adıyoruz ve artık üzerimize vacip kılıyoruz. Adağın yerine getirilmesi için, bir şeyin adaklık olması için belli şartlar vardır:

  1. Evvela adak olarak adayacağımız helâl olması, yapılmasında herhangi kötü bir durum olmaması gerekir. Örneğin, küfretmeyi, içki içmeyi adamak olmaz.
  2. Adağımız farz veya vacip türünden bir şey olmalıdır. Yapıldığı zaman sevap olmayan bir şey adak olarak adanmaz.
  3.  Başkasının malı adak olarak adanmaz.
Adaklık Koyun nasıl olmalıdır?

Bizler Allah rızası için, Allahın rızasını gözeterek bir koyun adarız. Adağımız gerçekleştiği zaman artık o koyunu kesmemiz gerekir. İşte bu adaklık koyunu kesmek için üzerinden çok fazla zaman geçirmeden, vaktimiz halimiz yerinde olduğu zaman kolları sıvamalı bu koyunu Allah yolunda kurban etmeliyiz. Adaklık koyun seçerken veya adaklık kurban seçerken belli başlı ölçütlere dikkat etmeliyiz. Büyükbaş hayvan keseceksek hayvanın 2 yaşına gelmiş olmasına ve herhangi bir özrünün olmamasına dikkat edilir. Özürlü hayvan adak olarak kesilmez. Adaklık koyun kesilecekse koyunun 1 yaşına gelmiş olması veya anasının boyuna ulaşması gerekir. Yine koyunun da sakat olmaması, herhangi bir uzvunun eksik olmaması gerekir. Maltepe Adak hizmetleri için İstanbul Adakçılık her türlü küçükbaş hayvanlar ile Ankara Yenimahalle?deki çadırımızda sizlere hizmet vermektedir.
Dilerseniz telefonla sipariş verebilir, telefonla vekalet verebilir, kurban kesim esnasında orada bulunmayabilirsiniz. Biz sizin için koyunun kesim anını video çeker ve sizlere ulaştırırız. Adaklık koyunlarınız adresinize veya istediğiniz bir hayır kurumuna makbuz karşılığında teslim edilir.

Akika Kurbanı Nedir?

Akika kurbanı diğer kurban çeşitlerine benzer şekilde şartlara uygun olarak kesilir. İslam ibadetine uygun olarak tüm kurbanlardaki kurallar Akika kurbanı için de geçerlidir. Aradaki fark istek ve amaçtır. Yeni doğmuş olan kız ya da erkek çocuğu için adak amaçlı kesimi gerçekleştirilir. Akika kurbanı kesimi yapılırken anne ya da baba, ‘’Yarabbi, bu benim çocuğumun Akikasıdır. Onun cehennem ateşi içinden kurtuluş fidyesi olarak kabul et.’’ diyerek duayı gerçekleştirir. Bu vesile ile beraber kız veya erkek yeni doğmuş çocuk için gerekli koşulları sağlamış kurban kesimi yapılır.

Neler Yapıyoruz…

“Siz adak adıyorsunuz ve adağınız gönlünüze göre sonuçlanıyor hemen bize geliyorsunuz ve mutluluğunuza mutluluk katıyoruz…”

Adaklık Kurban Kesimi

“Kurban kesmek istiyorsunuz ve bir kuruma bağışlamak istiyorsunuz, hiç farketmez haftanın 7 günü bize ulaşmanız yeterli…”

Bağış Yapabilirsiniz

“Çocuğunuz oldu aileye yeni bir birey daha katıldı… Akika Kurbanı kesmek gerek diye düşündünüz… Haliyle olması gereken de bu…”

Akika Kurbanı

“Telefon açıyorsunuz kurbanınızı kesme yetkisi veriyorsunuz ve kurbanınız adınıza kesiliyor ve evinize teslim ediyoruz…”

Adrese Teslim

Zümrütevler Adak Kurban – 399 TL’Den Başlayan Fiyatlarla

Zümrütevler adak ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin adak kurban ibadetini en güvenilir şekilde gerçekleştirmek adına yarım asırlık tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 399 TL den Başlayan fiyatlarlaİçindekiler1 399 TL den Başlayan fiyatlarla1.0.0.1 Adak Kurban Fiyatları 1.0.0.1.1 Adak Kurban Kesim Hizmeti 1.0.0.1.1.1 Adak Kurban Mobil Servis Hizmeti  ADAK KURBAN HAKKINDA  Zümrütevler adak olarak geçmişten günümüze kadar sınırsız […]

İstanbul Maltepe Cevizli Adak Kurbanlık

Cevizli Adak Kurbanİçindekiler1 Cevizli Adak Kurban1.1 Cevizli Adak Fiyatları1.1.1 Cevizli Akika Kurbanı1.1.2 Cevizli Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri Cevizli adak kurbanlık hizmetimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilirsiniz. Kesimhanemiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı olup periyodik olarak denetlenmektedir. Cevizli adak hizmetimizin yanında, Cevizli akika kurbanı, Cevizli şükür kurbanı, hizmetlerimizi de vermekteyiz. WhatsApp ve […]

İstanbul Maltepe Aydınevler Adak Kurbanlık

Aydınevler Adak Kurbanİçindekiler1 Aydınevler Adak Kurban1.1 Aydınevler Adak Fiyatları1.1.1 Aydınevler Akika Kurbanı1.1.2 Aydınevler Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri Aydınevler adak kurbanlık hizmetimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilirsiniz. Kesimhanemiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı olup periyodik olarak denetlenmektedir. aydınevler adak hizmetimizin yanında, Aydınevler akika kurbanı, Aydınevler şükür kurbanı, hizmetlerimizi de vermekteyiz. WhatsApp ve […]

Maltepe Adak Kurban

Maltepe Adakİçindekiler1 Maltepe Adak1.1 Maltepe Adak Fiyatları1.1.1 Maltepe Adak Kurban Kesim ve Satış Yeri Maltepe adak kurban , Maltepe ilçemiz de dahil olmak üzere İstanbul Anadolu yakasının tüm semt ve ilçelerine kurbanlık, maltepe adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı ibadetlerinizde steril kesim ve hızlı dağıtım hizmeti vermekteyiz. Maltepe adak kurbanı, Maltepe akika kurbanı, Maltepe şükür kurbanı hizmetlerimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı […]

Başıbüyük Adak Kurbanlık

İstanbul Maltepe Başıbüyük Adak Kurbanlıkİçindekiler1 İstanbul Maltepe Başıbüyük Adak Kurbanlık1.1 Başıbüyük Adak Fiyatları1.2 Başıbüyük Akika Kurbanı1.3 Başıbüyük Adak Kurbanı Maltepe Başıbüyük adak kurbanlık hizmetimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilirsiniz. Kesimhanemiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı olup periyodik olarak denetlenmektedir. Başıbüyük adak hizmetimizin yanında, Başıbüyük akika kurbanı, Başıbüyük şükür kurbanı, hizmetlerimizi de vermekteyiz. WhatsApp ve […]

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp