Merdivenköy Adak – Merdivenköy Adak Kesim ve Satış Yeri – Merdivenköy Adak Fiyatları

Merdivenköy Adak

KADIKÖY ADAK KURBAN SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ

 

Merdivenköy Adak
Merdivenköy Adak

 

Merdivenköy Adak
Merdivenköy Adak

Kadıköy Kurban

Kadıköy Kurban KESİM

Kadıköy Kurban SATIŞ

Kadıköy Kurban FİYATI

Kadıköy Kurban KESİMİ

Kadıköy KURBAN

 

Merdivenköy Adak Kurban

Merdivenköy halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Merdivenköy Adak
 Adak Kurban Kesim Yeri

 

Merdivenköy Adak
Adak Satış Yeri

 

Merdivenköy Adak  Kurban

Merdivenköy Akika Kurbanı

Merdivenköy Şükür Kurbanı

Merdivenköy Şifa Kurbanı

SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ

Merdivenköy Adak Kurbanlık Fiyatları

399 TL’den Başlayan Fiyatlar 

Merdivenköy halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

Adak Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye 399 TL’den Başlayan fiyatlar ile hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir.

 

Merdivenköy Adak
Kurban ve Adak

 

Merdivenköy Adak
Merdivenköy Kurban ve Adak

 

ADAKLIK KOÇ

ADAKLIK KEÇİ 

ADAKLIK KUZU 

ADAKLIK KOYUN 

SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ

Merdivenköy Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

 

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri  Adak tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

Merdivenköy Adak
Kurbanlık ve Adaklık Kesimhanesi

 

Merdivenköy Adak
Adaklık Keçi
Merdivenköy Adak Kurban Servis Hizmeti

Değerli müşterilerimiz Merdivenköy adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

    Merdivenköy AdakAdaklık Koç

 

Merdivenköy Adak
Adaklık Kuzu Satış Yeri

 

 

12 AY 365 GÜN EN KALİTELİ EN UYGUN ADAK KURBANLIK SATIŞ MERKEZİ.

UCUZ VE KALİTELİ ADAK SATIŞ MERKEZİ.

 

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kesim & Satış 

 

Dilerseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. Her Saniyesini An ve an izleyebilir ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz. 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Merdivenköy Adak
Adak KURBAN SATIŞ MERKEZİ

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook

YouTube

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

kadıköy adak kadıköy adak kadıköyadak kadıköy adak kadıköy adak kadıköy adak kadıköy adak kadıköy adak kadıköy adak kadıköy adak kadıköy adak kadıköy adak

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp