Örnek Mahallesi Adak

örnek mahallesi adak
ATAŞEHİR ADAK KURBAN SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ  

 

Örnek Mahallesi Adak
Ataşehir Örnek Mahallesi Adak Satış Yeri

 

Örnek Mahallesi Adak
Örnek Mahallesi Kurban ve Adak Kesim Yeri

 

Örnek Mahallesi adak
Ataşehir Adak Kurban Kesim Yeri

 

Örnek Mahallesi Adak Kurban

Örnek Mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Örnek Mahallesi adak
Ataşehir Adak Kurban Kesim Yeri

 

Örnek Mahallesi adak
Ataşehir Ucuz Adak Kesim Yeri

 

Örnek Mahallesi  Adak Kurbanlık Fiyatları

399 TL’den Başlayan Fiyatlar 

Örnek mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

Örnek Mahallesi  Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye 399 TL’den Başlayan fiyatlar ile hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir. Fakat hepsi yaşını doldurmuş ve adak şartlarına uygundur.

Örnek Mahallesi adak
Ataşehir Adak

 

 

 

Örnek Mahallesi Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri Örnek Mahallesi ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

örnek mahallesi adak
Örnek Mahallesi Kurban Kesim ve Satış Yeri

 

örnek adak
Ataşehir Adak Kurban Kesim Yeri

 

Örnek Mahallesi Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Örnek Mahallesi adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi  vekaleten kesim yapılır istenile adrese veya kuran kursu, yetimler derneği, çocuk esirgeme kurumu, muhtarlıklar gibi adreslere sizin adınıza teslim edilir. Tüm bu işlemler ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

örnek mahallesi adak
Ataşehir Adak

                       ATAŞEHİR ADAK

              ATAŞEHİR ADAK KURBAN KESİM VE SATIŞ

ADAKLIK KOÇ

ADAKLIK KOYUN

ADAKLIK KEÇİ

ADAKLIK KUZU

örnek mahallesi adak
Ataşehir Örnek Mahallesi Kurban 

 

 

 

 

ÜCRETSİZ SERVİS ARACIMIZ MEVCUTTUR. İSTENİLEN ADRESTEN ALINIR İSTENİLEN ADRESE GERİ GÖTÜRÜLÜNÜR. 

 

 

 

 

 

 

 

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

 

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir.

 

AKİKA KURBANI NEDİR ?

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir. Genelde Akika kurbanı olarak seçilmiş hayvan üzerinde diğer kurbanlardaki şartlar aranır.

 

ŞÜKÜR KURBANI NEDİR ?

 

Herhangi bir vesileyle Allah’a şükretmek için kesilen kurbana şükür kurbanı denir. Bir kimse arzu ettiği bir amaca ulaşması veya bir nimete nail olması sebebiyle şükür kurbanı kesebilir. Ancak böyle bir nimeti elde eden kişinin, adakta bulunmadığı sürece, kurban kesmesi zorunlu değildir. Ayrıca Hanefî mezhebine göre temettu veya kıran haccı yapan kişilerin, aynı mevsimde hac ve umreyi beraberce yaptıkları için Harem bölgesinde kestikleri kurban da bir tür şükür kurbanıdır.

 

ATAŞEHİR ÖRNEK MAHALLESİ ADAK
ATAŞEHİR ÖRNEK MAHALLESİ KALİTELİ KURBANLIK

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ataşehir Adak kurban, ataşehir Adak kesim yeri,  ataşehir Adak bağış,örnek mahallesi kurban ve adak,örnek mahallesi kurbanlık, örnek adak 

 

 

 

 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp