Ortadağ Adak Kurban

Yakacık adak, Yakacık adak kurban, Yakacık ucuz adak, Yakacık adak kesim yeri, Yakacık kurban kesimi, Yakacık kurban kesim yeri
Ortadağ Adak
Ortadağ Adak Kurban Satış Tesisi

 

ORTADAĞ ADAK KURBAN HİZMETLERİ

Sancaktape ilçesi Ortadağ mahallesi mevkisinde bulunan Adak Kurban Satış Tesisimizde siz değerli mahalle sakinlerimizin ibadetlerini yerine getirmelerine vesile oluyoruz. Tesisimiz Dede’den toruna miras kalan çalışma aşkı, iş disiplini ve helal kazanç ilkeleri ile hareket etmektedir. Adak kurban tesisimiz geçmişten günümüze sayısız müşteriye hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Ortadağ mahallesi halkımız, Adak Kurbanlık Koç, Adak Kurbanlık Koyun, Adak Kurbanlık Keçi gibi bütün küçükbaş hayvanlara tesisimizde rahatlıkla ulaşabilir. 12 ay aralıksız hizmet veren tesisimiz için müşteri memnuniyeti her zaman temel hedef olarak belirlenmiştir. Sizde ORTADAĞ KURBAN SATIŞ TESİSİ çatısı altında kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ortadağ Adak Kurban Fiyatları

ORTADAĞ ADAK KURBAN FİYATLARI 

 

Anadolu’nun köylerinden ve yaylalardan kendi aracımız ile tek tek toplanan Adaklık Koç, Adaklık Koyun ve Adaklık Keçi’lere en uygun fiyatlar ile ORTADAĞ ADAK KURBAN SATIŞ TESİSİ çatısı altında ulaşabilirsiniz. Herkes Adak Kurban ibadetini kolaylıkla  gerçekleştirebilsin diye şimdi satışa sunuluyor.

Adaklık Kurbanlık Koç – Koyun – Keçi Nereden Alınır ?

Bu işlem şu şekilde gerçekleşmektedir; Türkiye’nin bütün bölgelerini gezerek küçükbaş Adaklıkları toplamaya devam ediyoruz. Ülkemiz de bulunan her şehirde haftanın belirli bir günü hayvan pazarları kurulmaktadır. Bu pazarlarda Koç keçi koyun kuzu gibi her çeşit küçükbaş hayvan bulunmaktadır. Sabahın erken saatlerinde kurulan hayvan pazarlarında dışarıdan gelen alıcılar ve yerli satıcılar bulunur. Tesisimiz kadrosu, her hafta farklı bir şehre kendi küçükbaş hayvan nakil aracı ile giderek, sıkı pazarlıklar sonucu topladığı Adaklık Koç, adaklık koyun, adaklık keçi gibi küçükbaş hayvanları ORTADAĞ MAHALLESİ ADAK KURBAN SATIŞ TESİSİ‘nde satışa sunulmaktadır.

Ortadağ Adak Kurban Kesim Tesisi

ORTADAĞ ADAK KURBAN KESİM HİZMETLERİ

Kesim ÜCRETSİZDİR

Değerli müşterilerimiz adak kurban ibadetinin olmazsa olmaz parçası olan kesim işlemi uzman kasaplar eşliğinde yapılmaktadır. Adak adamak kadar büyük önemi olan kesim hizmetinde uyulması gereken püf noktaları vardır. İşinde uzman kasaplarımız bu püf noktalara ucu ucuna bağlı kalarak, adak kesim işlemini en sağlıklı şekilde yerine getirmektedirler. Kesim yapılan alan, et parçalanan alanın sürekli temiz olmasına büyük önem gösterilir. Kasaplarımız eldiven ve önlük kullanmadan kesim işine başlamazlar. Adak Kurbanlarınız en son aşamada poşetlenmiş şekilde teslim edilir.

 

Tesisimiz Periyodik Olarak Dezenfekte Edilmektedir.

 

Ortadağ Kurban Servis Hizmeti

 

ORTADAĞ ADAK KURBAN SERVİS HİZMETİ

Servis Aracımız ÜCRETSİZDİR.

 

Tesisimiz siz gelmeden adak ve kurbanınızı kapınıza kadar getiriyor. Hem de hiç bir ücret talep etmeden. Kasabımız ve mobil servis aracımız ile vermiş olduğunuz adrese geliyor, orada kesim işlemlerini gerçekleşiyoruz.

 

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi Vekaleten dualar eşliğinde Adak Kurbanlık kesilir adresinize veya istenilen bir başka adrese ( Hayır kurumları, çocuk esirgeme kurumu, Yetimler derneği, Muhtarlıklar) hiçbir ücret talep etmeden teslim edilir.

Sancaktepe adak Sancaktepe adak kurban Ortadağ adak
Adak Kurban Dış kesim Hizmeti

 

Düğün, Dernek açılışı, Tören, İş yeri açılışı, Temel atma, Asker uğurlama, Gelin alma gibi her türlü organizasyonlarda istediğiniz adrese  kasabımız ile gelerek adak kurbanınızı ücretsiz bir şekilde orada kesip parçalara ayırarak poşetlenmiş şekilde teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Adak Kurbanlık Koç

 

=> YENİ DOĞMUŞ EVLADINIZIN AKİKA KURBANI İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

=> HASTALIKTAN KAZADAN BELADAN KORUNMA KURBANI KESİMİ KESİM HİZMETLERİ.

=> ŞİFA KURBANI SATIŞ ve KESİM.

=> ŞÜKÜR KURBANI SATIŞ ve KESİM.

=> SADAKA KURBANI SATIŞ ve KESİM

=> ADAK KURBAN SATIŞ ve KESİM.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya hesaplarımızdan vermiş olduğumuz hizmetleri görebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp