Şerifali adak

Şerifali Adak 

Değerli müşterilerimiz firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Şerifali mahallesi civarında Adak ve Kurbanlık kesim yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Adak
Adak Kesim Merkezi

 

Şerifali Adak 

Akika Kurbanı 

Şifa Kurbanı 

Sadaka Kurbanı 

Adaklıklar 

Adaklık Koç

Adaklık Keçi 

Adaklık Koyun 

Adak Kurbanlık 

 

Şerifali Adak Fiyatları 

 

Herkesin Adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Her yöreye özgü küçükbaş adaklık çeşitlerimiz mevcuttur. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesimi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

Adak Satış Merkezi

 

Şerifali Adak Kesim Hizmetleri 

 

Adak ibadetlerinin olmazsa olmaz parçası olan kesim işlemleri alanında uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesilen Adak ve Kurbanlıklar siz değerli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Bekleme salonumuzda çay ve kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Vekâlet Yolu İle Adak Satış & Kesim 

 

Dilerseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. Her Saniyesini An ve an İzleyebilir Sanki Buradaymış Gibi İbadetlerinizi Gönül Rahatlığıyla Yerine Getirebilirsiniz. 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi 

 

Şerifali Mobil Adak Kesim Hizmetleri 

Temel atma, Fabrika Kurban Kesimleri, Evinizin ve İş Yerinizin Önünde, Açılış Organizasyonlarında Mobil Kesim Aracımız ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek ÜCRETSİZ Kesim ve Paketleme Yapılır.

Detaylı Bilgi ve Sipariş Hattı

0536 624 0317 

adak
Adak Hizmetleri

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

Şerifali Adak 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp