Şifa Mahallesi Adak

Şifa Mahallesi Adak

 

Adak
Adak Kesim Merkezi

 

Adak
Akika Kurbanı

Firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi,adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Şifa mahallesi civarında Adak Kesim Yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Şifa Mahallesi Adak Fiyatları

adak satan yer
Adak Fiyatları

Herkesin adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesimi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir. 

 

Adak
Adak Kurbanlık

 

Şifa Mahallesi Adak Kesim Hizmetleri 

 

Değerli Müşterilerimiz Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir. Adak ve Kurbanlıklarınız İslami Usullere Uygun Olarak Hijyenik Ortamlarda Tamamen Sizlerin İstek Şekline Göre Kesilir ve Paylara Ayırılır. 

 

Tuzla adak
Tuzla Adak Kesimhanesi

 

Bekleme salonumuzda çay ve kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık

Satış & Kesim 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında vekâletiniz alınarak ve birlikte duası yapılarak Adağınız kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına,İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. Detaylı Bilgi için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz. 

 

Şifa Mahallesi Mobil Kesim 

Temel atma, Gelin alma, Fabrika kurban kesimleri, Evinizin ve İş yerinizin önünde, Açılış Organizasyonlarında Mobil Kesim Aracımız ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek ÜCRETSİZ ve Hijyenik olarak kesim paketleme yapılmaktadır. 

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Adak
Adaklık Servis Hizmeti

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Tuzla adak,tuzla adak kurban, tuzla adak kesim yeri

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp