Sultangazi Adak

Kadıköy adak Bağdat caddesi adak
Sultangazi Adak, sultangazi adak fiyatları, sultangazi adaklık, sultangazi adak kurban kesim yeri, sultangazi adak satış yeri, sultangazi adaklık kurbanlık koç, sultangazi ucuz adak
Adak Kurban Satış ve Kesim

Sultangazi Adak Kurban Satış ve Kesim Tesisi

Kurban ve Adak ibadetinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için lütfen bizimle İletişime geçiniz. Tesisimiz, geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir.

Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır.

Kadıköy adak kurban, kadıköy adak, kadıköy adaklık koç, koşuyolu adak satış yer, koşuyolu adak fiyatları, koşuyolu adak kurban kesim yeri
Sultangazi Kurban Satış ve Kesim

 

 

1980’den günümüze kendi meralarımızda yetişmiş olan küçükbaş adakları İslami koşullara uygun kesim yaparak hizmetimize devam etmekteyiz.

 

 

 

 

 

Sultangazi Adak Kurban Kesim Hizmeti 

Koşuyolu akika kurbanı, koşuyolu adaklık koç, koşuyolu adak, koşuyolu adaklık koyun
Sultangazi Kesim Tesisi

 

 

 

Tesisimiz Adak Kurbanlık koç, koyun, keçi gibi her türlü küçükbaş hayvanlarınızı ücretsiz bir  şekilde ve hijyenik bir ortamda uzman kasaplar eşliğinde kesip parçalayıp teslim etmektedir. 

 

 

 

 

 

Sultangazi Kurban Servis Hizmeti

 

Kadıköy adak, kadıköy adak kurban, kadıköy adaklık koç, kadıköy adak kesim yeri, kadıköy adak kurban satış yeri, kadıköy adak fiyatları, kadıköy adak satış, kadıköy adak kurban
Sultangazi Ücretsiz Servis Hizmeti

 

Düğün,Dernek, Açılış, Terfi etme, Asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde Profesyonel kasaplarımız tarafından kesim,paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

Görüntülü arama ile vekaleten adak ve kurbanlarınız siz buradaymış gibi kesilir, istenilen adrese teslim edilir.

 

 

 

 

ADAK KURBANI

En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlarınızı alabilirsiniz sürümden kazanmak mantığı ile aynı hayvanı düşük fiyattan daha çok satarak bütün müşterilerimizin rahatlıkla ibadetlerini gerçekleştirmeleri için çalışıyoruz.

Her bütçeye uygun Adak ve Kurbanlık küçükbaş hayvan mevcuttur. Müşterilerimizin Adak ibadetlerini yerine getirmeleri aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adaklıklar, En hesaplı yoldan siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

Sosyal medya hesaplarımızdan vermiş olduğumuz hizmetleri takip edebilirsiniz.

İnstagram 

Facebook 

YouTube 

 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp