Sultangazi Adak

Kadıköy adak Bağdat caddesi adak
Sultangazi Adak, sultangazi adak fiyatları, sultangazi adaklık, sultangazi adak kurban kesim yeri, sultangazi adak satış yeri, sultangazi adaklık kurbanlık koç, sultangazi ucuz adak
Adak Kurban Satış ve Kesim 

Sultangazi Adak Kurban Satış ve Kesim Tesisi

Kurban ve Adak ibadetinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için lütfen bizimle İletişime geçiniz. Tesisimiz, geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir.

Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır.

Kadıköy adak kurban, kadıköy adak, kadıköy adaklık koç, koşuyolu adak satış yer, koşuyolu adak fiyatları, koşuyolu adak kurban kesim yeri
Sultangazi Kurban Satış ve Kesim

 

 

1980’den günümüze kendi meralarımızda yetişmiş olan küçükbaş adakları İslami koşullara uygun kesim yaparak hizmetimize devam etmekteyiz.

 

 

 

 

 

Sultangazi Adak Kurban Kesim Hizmeti 

Koşuyolu akika kurbanı, koşuyolu adaklık koç, koşuyolu adak, koşuyolu adaklık koyun
Sultangazi Kesim Tesisi                          

 

 

 

Tesisimiz Adak Kurbanlık koç, koyun, keçi gibi her türlü küçükbaş hayvanlarınızı ücretsiz bir  şekilde ve hijyenik bir ortamda uzman kasaplar eşliğinde kesip parçalayıp teslim etmektedir. 

 

 

 

 

 

Sultangazi Kurban Servis Hizmeti

 

Kadıköy adak, kadıköy adak kurban, kadıköy adaklık koç, kadıköy adak kesim yeri, kadıköy adak kurban satış yeri, kadıköy adak fiyatları, kadıköy adak satış, kadıköy adak kurban
Sultangazi Ücretsiz Servis Hizmeti 

 

Düğün,Dernek, Açılış, Terfi etme, Asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde Profesyonel kasaplarımız tarafından kesim,paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

Görüntülü arama ile vekaleten adak ve kurbanlarınız siz buradaymış gibi kesilir, istenilen adrese teslim edilir.

 

 

 

 

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir. Dolayısıyla bir ibadet çeşidi olan kurban, adak çeşitlerinden sadece biridir.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

Sosyal medya hesaplarımızdan vermiş olduğumuz hizmetleri takip edebilirsiniz.

İnstagram 

Facebook 

YouTube 

 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp