Tepeüstü Adak – Tepeüstü Adak Kurban – Tepeüstü Adak Fiyatları – Tepeüstü Adak Kurban Kesim Yeri – Tepeüstü Adaklık Koç – Ümraniye Tepeüstü Adaklık Kurbanlık

Tepeüstü Mahallesi Adak Kurban

 

Tepeüstü Mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

 

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Adak Kurban Satış ve Kesim Tesisi

 

Tepeüstü Adak Kurbanlık Fiyatları

En uygun fiyatlara Adak Kurbanı 

 

Ümraniye Tepeüstü   mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

 

Tepeüstü Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye  hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir. Fakat hepsi yaşını doldurmuş ve adak şartlarına uygundur.

 

Adaklık Kurbanlık Koç

 

Tepeüstü Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

 

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri Tepeüstü ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

Ümraniye Adak Kesim Yeri

 

Tepeüstü Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Tepeüstü adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

 

 

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Adak Kurban Kesim ve Satış Yeri

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kesim & Satış 

 

Dilerseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

 Adak 

Akika Kurbanı 

Şükür Kurbanı 

Sadaka Kurbanı 

Şifa Kurbanı 

Adaklıklar 

Kurbanlıklar

Koç Koyun Keçi 

 

Adak Kurban

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook

YouTube

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür ederiz.

  kurban satış yeri, Tepeüstü kurban kesim yeri, Tepeüstü kurbanlık,  Tepeüstü  kurban fiyatları, Ümraniye adak, Ümraniye  kurban, Ümraniye Akika kurbanı, Ümraniye Adaklık kurbanlık koyun, Ümraniye kurban satış , Ümraniye adak kesimi

 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp