Topselvi Adak

Topselvi Adak 

Detaylı Bilgi 

İster Yerimize Gelin İster Kesip Paylara Ayırıp Karton Kutularda Adresinize Teslim Edelim 

 

Topselvi adak
Adak Kurbanlık 

 

Topselvi Mahallesi halkımız Adak ve Kurbanlık konusunda ki bütün aşamaları firmamız ile yerine getirebilir. 42 yıllık tecrübe ile hizmet vermekteyiz. 

Topselvi Mahallesi Civarında Adak ve Kurban Kesim Merkezi Arıyor İseniz Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 

Topselvi Kesim Hizmetleri 

Kesim İşlemleri ÜCRETSİZ’DİR 

 

Değerli müşterilerimiz adak ve kurbanlık kesimi – paylara ayırması – paketlemesi – karton kutularda teslimatı – firmamızın uzman kasapları tarafından İslami usullere uygun olarak ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Firmamız kesimhanesi sürekli olarak dezenfekte edilmektedir. Hijyenik ortamlarda Adak ve Kurbanlıklarınız gözünüzün önünde kesilmektedir.

Adak Kesim
Adak Kesim Merkezi

 

 

ADAK
Adak Kurbanlık Satış Merkezi

 

Vekalet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış ve Kesim Hizmetleri

Değerli müşterilerimiz görüntülü arama ile vekâleten adaklıklarınız kesilir. İstenilen Adrese Ücretsiz olarak teslim edilir.  İsteğiniz doğrultusunda Kuran Kursu Aşevi Mahalle Muhtarlıklarına sizler adına teslim edilir.  

Detaylı Bilgi ve Sipariş Hattı

0536 624 03 17 

 

Adaklık koç
Adaklık Koç

 

Adak Fiyatları 

499 tl’den Başlayan Fiyatlarla 

 

Topselvi Mahallesi Halkımızın Adak ibadetlerini yerine getirmeleri aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Anadolu’nun köylerinden ve kasabalarından canlı hayvan nakil araçlarımız ile teker teker toplanan Adaklıklar en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Son derece kaliteli adaklıklar veteriner kontrolünden geçmiş sağlıklı ve Adak şartlarına uygun hayvanlardır.

 

 adak kesim yeri
Adak Kesim Yeri

 

Topselvi Adak Servis Hizmetleri 

Açılış, Temel atma, İş yeri açılışı, Evinizin Önünde Kesim Ve Paketleme Hizmetleri Verilmektedir. İstenilen adrese gelinerek adreste kesim yapılmaktadır ve bu hizmetten hiçbir ücret talep edilmez. 

Özel mobil kesim aracı ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek hijyenik şekilde kesim hizmetinden Faydalanabilirsiniz. Detaylı Bilgi için lütfen bizimle İletişime geçiniz. 

 

Adak
 Adak

Facebook

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp