Uğur Mumcu Adak – Uğur Mumcu Adak Fiyatları – Ugur Mumcu Adak Kesimi

Adak Kurbanlık

Uğur Mumcu Mahallesi Adak 

Kartal Mahallesi halkımıza en güzel ve güvenilir şekilde Adak Kurbanlık hizmeti verebilmek adına sınırsız şekilde çalışmaktayız. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Kartal Uğur Mumcu civarında Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. 

 

adak
Adak Satış Merkezi

 

Uğur Mumcu Mahallesi Adak Fiyatları 

499 Tl’den Başlayan Fiyatlarla 

Değerli müşterilerimiz herkes adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek ve sıkı pazarlıklar ile  alınan küçükbaş adaklıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. 

 

adak kesim
Toplu Adak Kesim Hizmeti

Uğur Mumcu Adak Kesim Hizmetleri 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir. 

Değerli müşterilerimiz adak kurban ibadetinin olmazsa olmaz parçası Kesim Hizmetleri firmamız uzman kasapları tarafından ücretsiz olarak ve İslami usullere uygun şekilde, hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. Kesilen Adaklıklar siz kıymetli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adaklık koç
Adaklık Koç

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

Dilerseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına,İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir. 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Her saniyesini an ve an izleyebilir, kendiniz Adaklığınızı seçebilir, bütün işlemleri baştan sona takip edebilirsiniz. 

 

Vekaleten Adaklık
Vekâlet Yolu ile Adak Kesimi

 

Uğur Mumcu Mobil Adak Servis Hizmetleri 

Ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz. 

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

Temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde, Organizasyonlarda uzman kasap ve mobil kesim aracı ile istenilen adrese gelinerek hijyenik ortamlarda ek bir ücret talep etmeden kesim paketleme yapılmaktadır. 

 

adak
Adak Hizmetleri

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz 

 

Kartal adak, Kartal adak, Kartal adak fiyatları, Kartal adak kesim, Kartal adak satış

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp