Yalı Mahallesi Adak – Yalı Mahallesi Adak Fiyatları – Yalı Mahallesi Adak Kesim ve Satış

Adak
Adak Kesim Merkezi

Kartal Yalı Mahallesi Adak 

Değerli müşterilerimiz firmamız 1980’de kurulmuş olup geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile Adak Kurbanlık Kesimi ve Satışı konusunda hizmet vermekteyiz. Yalı mahallesi civarında Adak ve Kurbanlık Kesim Yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir.  

adak
Adak Satış Merkezi

 

Kartal Yalı Mahallesi Adak Kesim Hizmetleri 

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir. 

Adak ve Kurbanlık kesim hizmetlerimiz ücretsizdir. Alanında uzman kasaplarımız hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesim ve paketleme yapmaktadır. Kesilen Adak ve Kurbanlıklar siz değerli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Yalı Mahallesi Adak Fiyatları 

499 Tl’den Başlayan Fiyatlarla 

Kartal halkımızın Adak ibadetlerini yerine getirmeleri aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli Kartal’ı müşterilerimize satışa sunulmaktadır.

 

adak
Adaklık Koç

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

 

Dilerseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir.  

 

adaklık
Vekâleten Adak Kesimi

 

Adak Kurbanlık Bağışlarınız İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılır.

 

Vekaleten Adaklık
Vekâlet Yolu ile Adak Kesimi

 

Adak Kurbanlık kesim hizmetlerini an ve an her saniyesini izleyebilir Adaklığınızı kendiniz canlı yayında Seçebilirsiniz.

 

Adak Kurban Satış Merkezi

 

Yalı Mahallesi Mobil Adak Servis Hizmetleri 

Ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz. 

 

adak
Adaklık

 

Ev ve İş yeri Önünde, Açılış Organizasyonlarında, Temel Atma Merasimi, Gelin Alma, Tören gibi bütün özel günlerde mobil adak kesim aracı ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek ÜCRETSİZ olarak kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

Adak
Adaklık Kesim Yeri

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

 

Kartal Adak, Kartal Adak Kurban, Kartal Adak Fiyatları, Kartal Adak Kesim Yeri, Yalı Adak 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp