Yamanevler Adak

Yamanevler Adak 

Değerli müşterilerimiz firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir. Yamanevler mahallesi civarında Adak ve Kurbanlık kesim yeri arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Adak
Adak Kesim Merkezi

 

Yamanevler Adak Kesim Hizmetleri 

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir 

Adak ibadetlerinin olmazsa olmaz parçası olan kesim işlemleri alanında uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesilen Adak ve Kurbanlıklar siz değerli müşterilerimizin istek şekline göre paylara ayırılır özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Bekleme salonumuzda çay ve kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

Yamanevler Adak Fiyatları 

Herkesin adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Her yöreye özgü küçükbaş adaklık çeşitlerimiz mevcuttur. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir. En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlık kesimi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

adak
Adak Fiyatları

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kesim & Satış

Dilerseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Yardıma Muhtaç Ailelere Sizler Adına Teslim Edilir. Her Saniyesini An ve an İzleyebilir İbadetlerinizi Gönül Rahatlığıyla Yerine Getirebilirsiniz. 

 

Adak kesimi
Canlı Yayında Adak Kesimi

 

Yamanevler Mobil Kesim Hizmetleri

Temel atma, Fabrika kurban kesimleri, Evinizin ve İş yerinizin önünde, Açılış Organizasyonlarında Mobil Kesim Aracımız ve Uzman Kasabımız İle İstenilen Adrese Gelinerek ÜCRETSİZ Kesim ve Paketleme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

adak
Adak Kesim Merkezi

 

adak
Adak Hizmetleri

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

Yamanevler Adak 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp