Yavuztürk Adak – Yavuztürk Adak Kes – Yavuztürk Adak Satış Yeri – Yavuztürk Adak Kesim Yeri – Yavuztürk Adak Fiyatları – Yavuztürk Adak Kurban

yavuztürk adak
Yavuztürk Mahallesi Adak Kesim Tesisi
Yavuztürk Mahallesi Adak Kesim Tesisi

 

Yavuztürk Mahallesi Adak Kurban

 

Yavuztürk Mahallesi halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

 

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Yavuztürk Mahallesi Adak

 

    Yavuztürk Mahallesi Kurban Adak

    Yavuztürk Mahallesi Kurban Adak Fiyatları

    Yavuztürk Mahallesi Adak Kurban

    Yavuztürk Mahallesi Adak Kesim Yeri

Yavuztürk Mahallesi Adak Yeri

Yavuztürk Mahallesi Kurbanlık

  Yavuztürk Mahallesi Adaklık

 

 

Yavuztürk Mahallesi Adak Kurbanlık Fiyatları

 

399 TL’den Başlayan Fiyatlar 

 

Yavuztürk Mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

 

Yavuztürk Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye 399 TL’den Başlayan fiyatlar ile hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir.

 

Yavuztürk Adaklık Kurban
Yavuztürk Kurbanlık Koç

 

Yavuztürk Adak Kesim Yeri
Yavuztürk Kurban Kesim Yeri 

 

yavuztürk adak
Üsküdar Adak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yavuztürk Mahallesi Adak Kurban Kesim Hizmeti

                                                               Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir

 

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

 

Yavuztürk Adak Kesim Yeri
Yavuztürk Adak Kesim Yeri

 

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri Yavuztürk ADAK tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

Yavuztürk Adak Kesim Yeri
Yavuztürk Mahallesi Adak Kesim Yeri  
Yavuztürk Adak Kesim Yeri
Yavuztürk Adak Kesim Yeri

 

Görüntülü Arama İle Siz Buradaymış Gibi Vekaleten Kesim Yapılır. İstenilen Adrese veya Kuran Kursu, Yardıma Muhtaç Aileler, Talebe Yurtları, Aşevlerine Sizler Adına Teslim Edilir. Ekstra Bir Ücret Talep Edilmez. 

 

 

Yavuztürk Adak Kurban Servis Hizmeti

 

Değerli müşterilerimiz Yavuztürk adaklık kurban Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

 

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Yavuztük Adak Kes
Yavuztürk’de Adak Kes

Yavuztürk Mahallesi Adak

Yavuztürk Mahallesi Adak Kurban

Yavuztürk Mahallesi Adak Kesim Yeri 

Yavuztürk Mahallesi Adaklık Kurban Satış Yeri

Yavuztürk Mahallesi Adak Fiyatları

Yavuztürk Mahallesi En Yakın Adakçı

Yavuztürk Mahallesi’nde Adak Satan Yerler

Yavuztürk Mahallesi Adakçı 

 

 

ADAK KURBANI NE DEMEKTİR?

 

Adak, kişinin, her hangi bir hususta Allah’ın yardımını temin etmek veya bir neden olmaksızın sırf Allah rızasına nail olmak gayesiyle, dinen, yapılması güzel olan bir ibadeti/iyiliği yapmaya söz vermesidir. Adağın anlam ve kapsam alanı belli bir ibadet veya iyilikle sınırlı değildir. İbadet ve iyilikler, meşru/salih ameller adak konusu olabilir. Nafile namaz kılmak, yine nafile oruç tutmak, sadaka vermek, kurban kesmek gibi ibadetlerin yanı sıra başka salih ameller de adağa konu olabilir.

 

 

AKİKA KURBANI NEDİR ?

 

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir. Genelde Akika kurbanı olarak seçilmiş hayvan üzerinde diğer kurbanlardaki şartlar aranır.

 

ŞÜKÜR KURBANI NEDİR ?

 

Herhangi bir vesileyle Allah’a şükretmek için kesilen kurbana şükür kurbanı denir. Bir kimse arzu ettiği bir amaca ulaşması veya bir nimete nail olması sebebiyle şükür kurbanı kesebilir. Ancak böyle bir nimeti elde eden kişinin, adakta bulunmadığı sürece, kurban kesmesi zorunlu değildir. Ayrıca Hanefî mezhebine göre temettu veya kıran haccı yapan kişilerin, aynı mevsimde hac ve umreyi beraberce yaptıkları için Harem bölgesinde kestikleri kurban da bir tür şükür kurbanıdır.

 

 

Yavuztürk Adak Satış
Yavuztürk Adak Satış  

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

 

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp