Yeni Mahalle Adak – Yeni Mahalle Adak Kesim Yeri

Yeni Mahalle Adak
BEYKOZ ADAK KURBAN SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ

 

Yeni Mahalle Adak
Adak Kurban Kesim ve Satış Merkezi

 

Yeni Mahalle Adak
Beykoz Adak

BEYKOZ ADAK

BEYKOZ ADAK KESİM

BEYKOZ ADAK SATIŞ

BEYKOZ ADAK FİYATI

BEYKOZ ADAK KESİMİ

BEYKOZ ADAK KURBAN

Yeni Mahalle Adak Kurban

Beykoz halkımıza en güzel şekilde Adak ve Kurban hizmeti verebilmek için sınırsız şekilde çalışmaktayız.

Adaklık kurbanlık ile ilgili bütün merak ettiklerinizi bizimle giderebilirsiniz. Yıllar’ın vermiş olduğu tecrübe ve Dede’den Toruna kalmış iş aşkı ile Adak Kurban ibadetinizi en güvenilir şekilde yerine getirmenize vesile oluyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Yeni Mahalle Adak
Beykoz Adak Kesim Yeri

 

Yeni Mahalle Adak
Beykoz Mahallesi Adak Satış Yeri

BEYKOZ Adak Kurban

BEYKOZ Akika Kurbanı

BEYKOZ Şükür Kurbanı

BEYKOZ Şifa Kurbanı

SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ

Yeni Mahalle Adak Kurbanlık Fiyatları

En uygun fiyatlara Adak Kurbanı 

Yeni Mahalle Mahallesi halkımızın Adak Kurban ibadetlerini yerine getirmesi aynı zamanda bütçelerini çok fazla aşmamaları adına, tesisimiz büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu yakası’nda en ucuz adak kurban hizmetlerini tesisimiz vermektedir. En kaliteli Adaklık Koç, Adaklık Keçi, Adaklık Koyun ve Adaklık Kuzuları en hesaplı yoldan tesisimize ulaştırmaktayız.

Yeni Mahalle Mahallesi Adak Kurban Satış Tesisi herkes adak ibadetini zorlanmadan yerine getirebilsin diye  hizmet vermektedir. Adak fiyatlarımız hayvanın kilosuna göre değişmektedir. Fakat hepsi yaşını doldurmuş ve adak şartlarına uygundur.

Bekleme salonumuzda çay ve kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz.

Yeni Mahalle Adak
Yeni Mahalle Kurban ve Adak

 

Yeni Mahalle Adak
Beykoz Adak

 

ADAKLIK KOÇ

ADAKLIK KEÇİ 

ADAKLIK KUZU 

ADAKLIK KOYUN 

SATIŞ VE ÜCRETSİZ KESİM TESİSİ

Yeni Mahalle Adak Kurban Kesim  

Kesim ve paketleme ÜCRETSİZ’dir

 

Tesisimiz kesilen küçükbaş hayvanlardan herhangi bir kesim ücreti almamaktadır. Satın almış olduğunuz her çeşit adak ücretsiz bir şekilde kesilip, parçalanıp, poşetlenip teslim edilir. Hijyen kurallarına uygun olarak Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.

Kesilen adaklıklar İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Adağınız  kesilmeden önce ayakları bağlanır, gözleri kapatılır. Daha sonra Adak sahibinden vekalet alınır ve tedbirler eşliğinde duası yapılarak adağınız kesilir. Kesildikten sonra ki adımı parçalama işlemi takip eder. Burada tamamen sizin istediğiniz parçalama şekline göre çalışılır. Siz kaç parça isterseniz o sayıda paylara ayrılır ve poşetlenir. İşte tüm bu kesim işlemleri  Yeni Mahalle Mahallesi  Adak tesisinde sadece 6 Dakika’dır.

 

Yeni Mahalle Adak
Kurbanlık ve Adaklık Kesimhanesi

 

Yeni Mahalle Adak
Beykoz Adaklık Keçi

 

 

Dilerseniz görüntülü arama ile canlı yayında adak ve kurbanlarınız vekaleten kesilir, istenilen adrese ek bir ücret ödenmeden teslim edilir. 

Yeni Mahalle Adak Kurban Servis Hizmeti

Değerli müşterilerimiz  Yeni Mahalle Mahallesi adaklık kurban Tesisi  Ailesi olarak ücretsiz servis aracımız ile hizmet vermekteyiz.

Düğün, dernek açılışı, temel atma, fabrika kurban kesimleri, evinizin ve iş yerinizin önünde adak kesimi, asker uğurlama, tören gibi organizasyonlarınızda ücretsiz servis aracımız ile istediğiniz adrese gelerek adak kurban ibadetinizi yerine getirmenize vesile oluyoruz.

Dilerseniz görüntülü arama ile siz buradaymış gibi  vekaleten kesim yapılır istenile adrese veya kuran kursu, yetimler derneği, çocuk esirgeme kurumu, muhtarlıklar gibi adreslere sizin adınıza teslim edilir. Tüm bu işlemler ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir.

Adak Kurbanlarınızı kestikten sonra etini dağıtacak yer bulamıyor iseniz tesisimiz aracı ve ekip arkadaşımız ile Mahalle muhtarlıklarından alınan yardıma ihtiyacı olan ailelere kendi ellerin ile tek tek dağıtma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Yeni Mahalle Adak
Adaklık Koç Satış Yeri

 

Yeni Mahalle Adak
Beykoz Adaklık Kuzu Satış Yeri

 

 

12 AY 365 GÜN EN KALİTELİ EN UYGUN ADAK KURBANLIK SATIŞ MERKEZİ.

UCUZ VE KALİTELİ ADAK SATIŞ MERKEZİ.

En uygun fiyatlardan Adak ve Kurbanlarınızı alabilirsiniz sürümden kazanmak mantığı ile aynı hayvanı düşük fiyattan daha çok satarak bütün müşterilerimizin rahatlıkla ibadetlerini gerçekleştirmeleri için çalışıyoruz.

 

Yeni Mahalle Adak
 Adak  KURBAN SATIŞ MERKEZİ

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Vermiş olduğumuz hizmetleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram

Facebook

YouTube

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yeni Mahalle Adak   Kesim Yeri  – Yeni Mahalle Adak

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp