Yunus Mahallesi Adak – Yunus Mahallesi Adak Kesim Yeri – Yunus Mahallesi Adak Fiyatları

Adak
Adak

Kartal Yunus Mahallesi Adak 

Kartal halkımıza adak ve kurban kesimi konusunda en güzel şekilde hizmet vermek için sınırsız şekilde çalışmaktayız. Dededen toruna miras kalan iş aşkı ve 42 yıllık tecrübe ile hizmet verilmektedir. Firmamız geçmişten günümüze sınırsız müşteriye hizmet vermiştir. Yunus Mahallesi Civarında Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi arıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenler firmamız yetkilileri tarafından organize edilmektedir.  

 

adak
Adak Satış Merkezi

 

Adak Akika Şükür Kurbanı Sadaka Nafile Kurbanı Satış ve Kesim Merkezi

Yunus Mahallesi Adak Kesim Hizmetleri

Kesim ve Paketleme ÜCRETSİZ’dir.

Adak Kesim
Adak Kurbanlık Kesimhanesi

 

 Değerli müşterilerimiz Kesimhanemiz periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Alanında uzman kasaplarımız İslami şartlara uygun olarak modern ve hijyenik kesimhanemizde adak ve kurbanlarınızı kesip, istek şeklinize göre paylara ayırıp, özel kurban eti poşeti ile poşetleyip teslim etmektedirler. Bekleme salonumuzda çay kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. 

 

adak kesim yeri
Adak Kesim Yeri

 

Ücretsiz Otopark Alanımız Mevcuttur. 

Bekleme Salonumuz Mevcuttur. 

Yunus Mahallesi Kurban ve Adak Fiyatları 

499 Tl’den Başlayan Fiyatlarla 

Herkesin adak ibadetini yerine getirebilmesi aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız büyük özen göstermektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek ve sıkı pazarlıklar ile toplanan doğal ve kaliteli adak kurbanlıklar siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Her yöreye özgü küçükbaş adaklık çeşitlerimiz mevcuttur. 12 ay 365 gün 7 24 kesintisiz hizmet verilmektedir.

 

Adak Satış Merkezi

 

En Ucuz Adak Kurban Satış Tesisi & Toptan Fiyatına Perakende Satış

 

Vekâlet Yolu İle Adak Kurbanlık Satış & Kesim 

Dilerseniz Görüntülü Arama İle Canlı Yayında Vekâletiniz Alınarak ve Birlikte Duası Edilerek Adak Kurbanlıklarınız Kesilir Adresinize Yada Kuran Kursu, Aşevi, Mahalle Muhtarlıklarına, İhtiyaç Sahiplerine Sizler Adına Teslim Edilir.

 

adaklık
Vekâleten Adak Kesimi

 

Adak Kurbanlıklarınızı kendiniz seçebilir, her saniyesini an ve an izleyebilir ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Sipariş Hattı

0536 624 03 17

Vekaleten Adaklık
Vekâlet Yolu ile Adak Kesimi

 

Yunus Mahallesi Mobil Adak Servis Hizmetleri 

Ücretsiz servis aracı mevcuttur. İstenilen adresten alınır tekrar istenilen adrese bırakılabilirsiniz.  

adak
Adak Kesim Merkezi

Açılış, Temel Atma, Gelin alma, Ev ve İş yeri Önünde, Organizasyonlarda uzman kasap ve mobil kesim aracı ile istenilen adrese gelinerek hijyenik ortamlarda kesim ve paketleme yapılmaktadır. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

adak, Kartal adak, Kartal adak kurban kesim yeri, Kartal akika kurbanı, Şükür Kurbanı,  sadaka kurbanı, yunus mahallesi kurban fiyatları, Kartal kurbanlık fiyatları

Create your account

Call Now ButtonHemen Ara!
WhatsApp